Robottarne teeb kliendid rõõmsaks

Tänaseks on maailma esimene Robovani piloot kestnud juba mõned nädalad. Hulganisti kliente on oma postkontorisse suundunud pakid hoopis kuuerattalise robotkulleriga koju kätte saanud. Kuna Starshipi robotid on Kakumäel juba mõnda aega ringi sõitnud, siis on need Kakumäelaste jaoks juba üpriski tuttavad. Küll aga läheb inimeste silm tavalisest rohkem särama, kui selgub, et neil on võimalus oma e-poest tellitud pakk just selle sama roboti seest oma koduukse ees kätte saada.

Selleks, et mitte vaid pelgalt vaatlejaks jääda, astusimegi paarile õnnelikule robottarnega pakisaajale ligi ning uurisime nende esmamuljeid.

IMG_1426

Selgus, et tegelikult pole inimesed sellise vaatepildiga siiski veel päris harjunud. „Tavaliselt kõnnivad tänaval inimesed, nüüd on aga juba kaugelt aknast näha, kui üks lipukesega masin tuleb. Kuna mobiiliäpist saab jälgida kaugel robot sinu pakiga on, siis teadsid lapsed juba varakult öelda, et varsti vist on robot kohal,“ ütles paki saanud Lehari, kelle jaoks oli see juba teistkordne roboti külastus.

Tema sõnul on roboti saabumine ka laste jaoks väga oodatud moment. „Vahva on ka see, et robot keerab end inimese poole kui talle lähenetakse. See on tore tunne, kui robot „vaatab“ ja saab aru, et sa tulid, keerab end sinu poole ja laseb paki enda seest välja võtta,“ kommenteeris pakisaaja.

Tänu lihtsale ja loogilisele süsteemile ei ole ka paki pakiroboti seest kättesaamine inimeste jaoks probleem. „Spetsiaalne rakendus annab lihtsad juhised, mis teha tuleb, seega on see väga lihtne,“ märkis Lehari. Nii tema kui ka teised pakisaajad on robottarnest niivõrd vaimustuses, et soovitaks seda ka sõpradele ning sugulastele. “Kindlasti soovitan. See on mugav kui pakid niimoodi koju kätte tulevad. Nii on ainult lust pakke saata ja pakke vastu võtta,“ märkis Lehari.

Piloot Mercedese Robovani ja Starshipi pakirobotitega kestab Kakumäel suve lõpuni. Kui Kakumäe tellib endale saadetise, mis

  1. suundub postkontorisse,
  2. millel on peal saaja telefoninumber,
  3. ning mis on sobivate mõõtudega,

siis saabub see temani väga tõenäoliselt hoopiski pakirobotiga. Toredat tellimist ning põnevat pakisaamist!

 

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga