Kauba tagastamiseks on ka lihtsam viis

Isegi kogenud veebipoodlejatel tuleb aeg-ajalt ette olukordi, kui tellitud tooted ei osutu sobivaks ning tellimus oleks vaja tagastada. Tagastusprotsess on aga paljude klientide silmis midagi äärmiselt keerulist ning tülikat. Tegelikult on paljud e-poed tänaseks loonud pakiautomaatide kaudu äärmiselt mugavad tagastusvõimalused.

Üldiselt käib pakiautomaadi kaudu tellimuse tagastamine väga lihtsalt. Tihti on pakiautomaati jõudnud pakist teatavas SMS’is lisaks uksekoodile kirjas ka tagastuskood. Ebasobiva toote korral tasub ainult sellega pakiautomaadi juurde naasta ning tagastuskoodi abil pakk tagasi automaati asetada. Kaupa saab üldjuhul tagastada 14 päeva jooksul, kuid tagastustingimustega tuleks tutvuda konkreetses e-poes.

IMG_2650

Omniva pakiautomaadipõhised tagastuslahendused on jõudnud isegi välismaiste e-poodideni. Näiteks on ReBound Returns tagastuslahendusi pakkuv rahvusvaheline platvorm, mis pakub e-poodidele ja e-ostlejatele globaalset tagastuslahendust. Balitikumi toodete tagastuse osas valis ReBound Returns partneriks Omniva, tuues oma valikus välja just suurt ja kasvavat pakiautomaadivõrgustikku.

ReBound Returns osutab teenuseid erinevatele e-poodidele, muuhulgas ka Suurbritannia e-kaubanduse gigandile ASOS. Seega on nüüd ka ASOSest kaupu tellinud klientidel mugav ja käepärane võimalus üle kogu Baltikumi tagastada mittesobivaid tooteid meie pakiautomaatide vahendusel.

Kindlus e-poodides ostlemisel ning kauba tagastusvõimalustes on tarnelahenduste kõrval oluliseks e-kaubanduse mõjutajaks.

Kuidas tagastada ASOSest tellitud kaupa?

ASOSe tellimuse puhul saab tellija nüüd e-kirjaga info tagastamise võimaluste kohta, sealhulgas ka lingi ReBoundreturns tagastuste lehele. Juhul kui ostja soovib kaupa tagastada, tasub tal selleks minna tagastuste lehele, end identifitseerida (tellimuse number, tellija nimi jne) ning valida tagastusviis. Seejärel saadetakse talle SMS-iga kood, mille abil saab klient tagastatava kauba ükskõik millisesse Omniva pakiautomaati viia.

On juba teada tuntud tõde, et Baltikumi kliendid eelistavad pakkide saamise ja saatmise kanalina pakiautomaati ning Omniva kasuks räägib suurim pakiautomaatide võrgustik nii Eestis kui ka Baltikumi.

Omnival on üle 300 pakiautomaati Baltikumis ning tänavu on plaanis võrgustikku oluliselt laiendada, jõudes pakiautomaatidega klientidele veelgi lähemale.

Loe tagastuse kohta lisa SIIT.