5 iemesli, kāpēc par Ziemassvētku dāvanām vajadzētu sākt domāt jau novembrī

Novembris parasti iezīmē drūmus rudens vakarus. Laiks kļūst vēsāks un tuvojas Ziemassvētki. Lai gan vēl ir pārāk agri, lai patiešām būtu Ziemassvētku sajūta, šis ir labākais laiks, kad sākt pasūtīt Ziemassvētku dāvanas. Omniva ir apkopojusi piecus iemeslus, kāpēc pašlaik ir īstais brīdis sākt iegādāties Ziemassvētku dāvanas vietējos interneta veikalos.

 1. Tavs sūtījums ieradīsies laikā

IMG_2883

Kopējais sūtījumu apjoms ik gadu palielinās, tāpēc piegādes laiki no interneta veikaliem  var tikt pagarināti.  Pasūti savus sūtījumus savlaicīgi – tādā veidā izvairīsies no stresa, ka sūtījums var laikā nepienākt lielo sūtījumu apjoma dēļ Ziemassvētku laikā.

 1. Tev būs pietiekami daudz laika atrast labākās dāvanas

Background_0003_Layer-5

Dāvana, kas atrasta steigā, nav ne uz pusi tik laba kā labi pārdomāta un iepriekš izsvērta dāvana. Par laimi, pateicoties e-komercijai, cilvēkiem ir vairāk iespēju un plašāka produktu izvēle, lai atrastu vislabāko dāvanu. Ja vēlies patiesi patīkami pārsteigt savus tuvākos, velti tam laiku un pārdomā, kādas dāvanas patiešām ir nepieciešamas mīļajiem un savlaicīgi tās pasūti.

 1. Esi finansiāli gudrs

freestocks-org-487543-unsplash

Cilvēki decembrī tērē vairāk naudas nekā parasti. Ja Tu sāksi pasūtīt savas Ziemassvētku dāvanas novembrī, Tev par tām nebūs jātērē tik daudz naudas kā decembrī. Nosaki konkrētas izmaksas Ziemassvētku dāvanām. Ja ieguldīsi laiku un izpētīsi piedāvājumu, visticamāk atradīsi lētākas dāvanas interneta veikalos.

 1. Iepazīstieties ar Omniva ieteikumiem, lai pārliecinātos, ka Tavs sūtījums pienāks laikā

IMG_3587

 • Pasūti Ziemassvētku dāvanas savlaicīgi – piegādes laiki dažādu pasaules valstu pasta un loģistikas pakalpojumu sniedzēju uzņēmumos ir atšķirīgi.
 • Izlasi piegādes noteikumus.
 • Pievērs uzmanību preču atgriešanas nosacījumiem gadījumam, ja vēlēsies preci atgriezt.
 • Pārliecinies, vai pasūtītā prece nav iekļauta aizliegto vai īpašo prasību sūtījumu sarakstā.
 • Pārbaudi muitas nosacījumus un jebkādas papildu izmaksas. Ja sūtījums pārsniedz beznodokļu likmi, Tev papildus būs jāapmaksā arī nodokļi.
 • Izvēlies atbilstošu piegādes metodi – Omniva pakomātu piegādi, vai Omniva kurjerpiegādi.
 1. Ziemassvētki būs mierīgi un bez stresa

ben-mullins-785453-unsplash

Galu galā, vissvarīgākais ir tas, lai ikvienam Ziemassvētki būtu bez liekām raizēm. Dāvanu pirkšana – īpaši tad, ja steidzies – rada milzīgu stresu. Lai izvairītos no Ziemassvētku panikas, sāc gatavoties savlaicīgi. Kāpēc gan nesākt pasūtīt Ziemassvētku dāvanas jau šodien?

Omniva visiem novēl priecīgu iepirkšanos!