Omniva pakomātos šogad piegādāti jau vairāk nekā 1 miljons sūtījumu

2018. gads e-komercijas tirgus attīstībai Latvijā bijis ļoti veiksmīgs. Par to liecina gan straujais Omniva klientu pakomātu sūtījumu skaita pieaugums, sasniedzot 44% pret tāda paša perioda rādītājiem pērn, gan uzņēmuma apgrozījuma rekords, pārsniedzot 0,5 miljonus eiro.

2018. gada pirmajos astoņos mēnešos Omniva klientu pakomātu sūtījumu skaits pārsniedzis jau 1,1 miljonu, augot par 44% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu. Lielākais pieaugums vērojams tieši vietējo internetveikalu sūtījumu pieprasījumam, taču ne mazāk aktīvs bijis arī tā sauktais “otrreizējo” lietu tirgus un sūtījumi starp privātpersonām.

IMG_3604

Straujā izaugsme Omniva pakomātu un E-rēķinu centra pakalpojumu pieprasījumam, kā arī jaunā pakalpojuma Omiva Checkout ieviešana ļāvusi Omniva Latvija apgrozījumam šī gada augustā sasniegt jaunu rekordu – 0,5 miljonus eiro. Tas ir augstākais uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē un šī gada laikā pieaudzis par 48%, salīdzinot ar pagājušā gada 8 mēnešiem.

Mūsu šī brīža prognozes liecina, ka, līdztekus iedzīvotāju labklājības un valsts ekonomiskajai attīstībai, e-komercijas sektora straujā izaugsme turpināsies arī līdz gada beigām, šī gada decembrī pārsniedzot iepriekšējā gada līmeni vismaz par 50%,” prognozē Omniva Pārdošanas daļas vadītājs Māris Kuļikovskis.

IMG_9677

Sekojot tirgus attīstībai, Omniva Latvija līdz gada beigām plāno papildināt savu pakomātu tīklu ar 45 jaunu pakomātu. Tādējādi nodrošinot vēl plašāku e-komercijas pieejamību reģionos un laicīgu Ziemassvētku dāvanu piegādi to pasūtītājiem.

Kā liecina Gemius Latvia veiktais pētījums, gandrīz 80% Latvijas interneta lietotāju pēdējā gada laikā ir iepirkušies internetā.