Kā mainīsies grāmatveža ikdiena 2019 gadā?

Vai grāmatvežu darbu jau drīzumā aizstās roboti? Šis ir viens no aktuālākajiem jautājumiem, kas pēdējos gadus ir skāris ne tikai grāmatvedības nozari, bet arī visas iespējamās nozares kopumā.

Joprojām redzam, ka ir daudz uzņēmumu, kuri teorētiski ir apmierināti ar esošajām grāmatvedības sistēmām, tomēr viņi joprojām neizmanto tās efektīvi, lai strukturētu savu darbu.

Taču tieši visaptveroši integrēti risinājumi, kas apvieno grāmatvedību un e-komerciju kopā, būs veiksmes atslēga uzņēmuma grāmatvežu resursu un finanšu pārvaldīšanai.

Vai grāmatvežu darbu aizstās roboti?

Ikdiena_600x300_FILLER2

Īsā atbilde ir nē. Robota – darbinieka diskusijas ir patiesi sensacionālas, nevis faktiskas. Reālajā pasaulē tehnoloģijas, kas pārveido finanšu nozari, nekādā veidā nepadarīs cilvēku par lieko darbaspēku.

Lielisks piemērs ir slavenais uzņēmums Tesla. Kad Tesla uzcēla savu pilnībā automizēto rūpnīcu, tās galvenais mērķis bija paātrināt rūpniecības darbību, bet kas notika? Esošās automatizācijas palēnināja rūpniecības darbību un līdz ar to Telsai neizdevās izpildīt savus kritērijus tādēļ darbā nācās pieņemt darbaspēku, kas pārvaldītu un apmācītu robotus.

Līdzīgi ir ar grāmatvežiem. Cilvēki  – grāmatveži nekad nedrīkst būt nenovērtēti. Cilvēki rada idejas un izveido uzņēmumus, ir vajadzīgi uzticami padomdevēji – grāmatveži. Tehnoloģijas var mainīties, taču dinamika paliks nemainīga un, visticamāk, tā stiprināsies grāmatvežu vidū.

Kādas iespējas jaunās tehnoloģijas pavērs grāmatvežiem?

tesla

Tehnoloģijas dos iespēju grāmatvežiem un visai finanšu pakalpojumu nozarei samazināt manuālo datu ievadi un uzlabot datu ātrumu, precizitāti un kvalitāti, ko šobrīd jau spēj nodrošināt Omniva E-rēķinu centrs. Vairāk informācijas meklējiet ŠEIT.

Grāmatveži, kas ņems vērā mūsdienu tendences, spēs paaugstināt savu lomu kā uzticami darbinieki, ar pievienoto vērtību, padomdevēji un analītiķi.

Šis ir labākais laiks, lai izskatītu papildu ieguldījumus grāmatvedības programmās, lai pārvaldītu visas ar uzņēmumu saistītās finanses. Mūsdienu grāmatvedības programmatūras ir mainījušas tradicionālās grāmatvedības metodes, tās lielā mērā vienkāršojot.

dators

Izmantojot, Omniva E-rēķinu centru ikviens grāmatvedis varēs pieredzēt lieliskas pārmaiņas organizatoriskajā darbībā ar uzlabotu precizitāti, vieglu pieejamību rēķiniem, paaugstinātu darba ātrumu.

Omniva E-rēķinu centrs spēs atbalstīt ikvienu grāmatvedi, piedāvājot sistēmu, kas ātri un vienkārši spēj sagatavot e-rēķinus un veikt automatizētu informācijas apmaiņu starp iesaistītajām pusēm, nosūtot datus uz internetbanku, e-pastu un citiem izplatīšanas kanāliem automatizēt izejošo un ienākošo rēķinu arhivēšanu, kā arī izmantojot sagatavotos e-rēķinus, sagatavot dažādas atskaites.

Grāmatvedības tirgus vērtība

Saskaņā ar jauno tirgus pārskatu, ko publicēja “Transparency Market Research”, globālā grāmatvedības programmatūras tirgus vērtība 2017. gadā tika novērtēta 5,1715,9 miljonu ASV dolāru apmērā un sagaidāms, ka tā sasniegs 11,771,6 miljonus ASV dolāru līdz 2026. gadam.

Omniva E-rēķinu centrs ir lieliska pievienotā vērtība ikviena uzņēmuma grāmatvedības sistēmai. Tā spēs ne tikai parūpēties par dažādām ikdienas grāmatvedības darbībām, bet arī vispārējo grāmatvedības procesu uzlabošanu kopumā.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga