5 kingiideed, kuidas üllatada sõpra sõbrapäeval

Käes on sõbrakuu! Mis on lihtsam, kui kirjutada sõbrale head soovid ja ♥ Messengeri? Kui palju see aga tegelikult sõbrale näitab, et oled tema jaoks midagi erilist teinud? Mitte eriti! Muuda sõbrapäev lähedaste jaoks eriliseks ning pea neid meeles päris kingitusega. Panime kokku listi võimalustest, kuidas sõpra sellel aastal meeles pidada.

Heade soovide purk

Kas sinu sõbra puhul on tegu tõelise sõbraga? On ta abivalmis, hooliv ja nii äge, et seda on keeruline lühidalt kokku võtta? Näita talle seda. Üks hea viis on kirjutada paberist sedelitele erinevad komplimendid või head soovid, rullida need kokku ning panna purki. Iga päev saab sõber avada ühe sedelikese, mis terveks päevaks naeratuse näole toob. Purgi saad saata kohale läbi pakiautomaadi. Sõbrapäeval üllatusena tulev SMS toob kindlasti palju rõõmu.

Ole kindlasti hoolikas pakendamisel, et veenduda, et purk tervena kohale jõuab. Vaata, kuidas pakendada turvaliselt SIIT.

IMG_3601

Enda valmistatud küpsetis

Kellele ei meeldiks teha sõbrapäeval suu magusaks hoole ja armastusega küpsetatud muffini või koogiga? Eriti suur rõõm on just isetegemise rõõm, mis annab küpsetisele erilise väärtuse. Omniva reklaami- ja perioodikateenuste osakonna juht Sandra Krusel jagab mustika-juustukoogi retsepti, mis teeb kindlasti sõbra suu magusaks ja meele rõõmsaks.

Mustika-juustukook
Koogipõhi: 
200g digestive küpsise puru        
70g või
Täidis:
400g toorjuust
400g kohupiim
170g suhkur
25g jahu
3tk muna
1tl vanilje ekstrakt
200g mustikad

Sega purustatud küpsised ja sulatatud või. Suru küpsisepuru väikeste koogivormide põhjale. Küpseta koogipõhju 170 kraadi juures 10 minutit.
Täidise jaoks sega omavahel kokku kõik koostisosad (kasuta mikserit) ja lisa viimasena terved või purustatud mustikad. 
Kui soovid võid enne mustikate lisamist täidise suruda läbi sõela. Lisa täidis eelküpsetatud põhjale ning küpseta kooki veel 30 minutit 155 kraadi juures.
Kuna kohupiimakoogid on head just järgmisel päeval, siis lase kookidel korralikult jahtuda ning säilita kooke külmkapis.
Enne serveerimist kaunista koogid marjadega. Retsepti järgi saab 8 väikest kooki.
Võid kasutada koogi küpsetamiseks ka suurt lahtikäivat vormi, kuid sellisel juhul on täidise küpsetusaeg pikem.

retsept pärineb Heidi Park koolituselt 

IMG_7424

Sinu ja sõbra pildiga postkaart

Üllata sõbrapäeval lähedast üheskoos tehtud selfie postkaardiga – teie piltidega postkaart sõbra toa seinal on ju palju lahedam, kui foto Facebooki seinal. Postkaardi saad kujundada mugavalt Omniva e-poes. Soovi korral saadame postkaardi Sinu eest kohale.

iStock-903737188.jpg

Tore elamusi täis päev

Millal Sina viimati sõbraga koos midagi toredat tegid? Sõbrapäev on hea aeg, et leppida sõbra või armsamaga kokku ühine jalutuskäik, õhtusöök või trennikülastus. Leppige sõbrapäeva plaanides kokku juba täna, siis on mida üheskoos oodata!

helena-lopes-459331-unsplash.jpg

„Mõeldud Sõbrale“ üllatus pakiautomaadis

Kas sinu sõber armastab lugeda, teatris käia või on ta juba ammu soovinud osaleda oma lemmikansambli kontserdil? Sina tead oma sõbra unistusi kõige paremini. Täida tema salasoov ning saada see pakiautomaati. Vaata lähimat pakiautomaadi asukohta SIIT.

IMG_3685

Head üllatamist!

#sõbraltsõbrale #saadarõõmu