SOS bērnu ciematiem saziedotas vairāk nekā 700 galda spēles

Labdarības akcijā “Sūti spēles jauniem uzvarētājiem”, kas norisinājās no 21.janvāra līdz 10.februārim, saziedotas vairāk nekā 700 galda spēles “Latvijas SOS – bērnu ciematu asociācija” paspārnē esošajiem bērniem. Ziedotāju vidū bijuši kā deju kolektīvi un kori, tā arī skolas, bērnudārzi, biedrības un pārstāvji no novadu pašvaldībām un uzņēmumiem visā Latvijā.

“Esam aizkustināti par tik lielu atsaucību, jo īpaši, ņemot vērā, ka šāda akcija norisinājās pirmo reizi un noteikti ne pēdējo. Ideja aizsākās kā sociālo tīklu akcija, kas pēcāk pārauga Vislatvijas kampaņā, iesaistītajiem dalībniekiem citam citu izaicinot piedalīties. Ticam, ka katrai spēlei ir savs stāsts, kam tagad piešķirts jauns turpinājums,” stāsta “Omniva” mārketinga vadītāja un akcijas aizsācēja Latvijā Ruta Pole.

“Esam ļoti pateicīgi visiem akcijas dalībniekiem, kuri ar labām domām ziedoja galda spēles Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas paspārnē esošajiem bērniem un ģimenēm. Īpaši mūs aizkustināja Rūjienas vidusskolas 3. b klase, kuri kopā ar savu skolotāju un vecākiem bija ieradušies ciemos Valmieras SOS bērnu ciematā, lai dāvinātu 50 dažādas galda spēles. Vissirsnīgākais paldies uzņēmumam “Omniva” par lielisko akcijas ideju un loģistikas risinājumu!” stāsta Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.

Picture-6

Starp ziedotajām spēlēm ir kā aktuālākās un jaunākās, tā arī tādas, kas varētu būt bijušas ģimeņu relikvijas, piemēram, ziedotais 80-to gadu Domino. Starp visvairāk saņemtajām spēlēm ir Cirks, Riču Raču, Monopol, Katanas Ieceļotāji, Ice Cool, Junior Alias, Twister, Lotto, Kuģu kaujas, Vārdu drudzis u.c.. Tāpat ziedots arī galda teniss, dažādas kāršu spēles, atjautības spēles un Latvijas izzināšanas spēles.

Picture-14

Lielu paldies sakām visām ģimenēm, kas piedalījās, kā arī akcijas dalībniekiem – pirmajam akadēmiskajam sieviešu korim Latvijā “Studenšu Prezidiju konventa korim”, LU Tautas deju ansamblim “Dancis”, mobilo sakaru operatoram “Bite Latvija”, Ikšķiles Bērnudārzam “Urdaviņa”, Fitnesa klubam “MyFitness Latvia”, Vidējās paaudzes deju kolektīvam “Imantieši”, Biedrībai “Irlavas interešu klubiņš”, “OMD Latvija”, “Nords Porter Novelli”, “DDB Latvia”, “MT Game”, Ikšķiles novada pašvaldībai, Rūjienas vidusskolas 3. b klasei, “DPD Latvija” un akcijas lieldraugam un vienam no vadošajiem galda spēļu izdevējiem un tirgotājiem Baltijā “Brain Games”, kas noziedoja 80 jaunas galda spēles aptuveni 2000 eiro vērtībā.

Ziedotāju aktivitāti sociālajos tīklos var atrast, izmantojot tēmturi #spelesuzvarai

Jau ziņots, ka akcijas laikā mājaslapā http://www.omnivaakcija.lv bija pieejami bezmaksas sūtījuma kodi, ko ievadot sev ērtākajā “Omniva” pakomātā, spēles varēja nosūtīt uz “Omniva” loģistikas centru, lai pēcāk tās nogādātu “Latvijas SOS – bērnu ciematu asociācija” paspārnē esošajām ģimenēm ar bērniem un bērniem, kas palikuši bez vecāku gādības. Spēles varēja būt gan lietotas, gan mazlietotas, gan arī jaunas.

Publicitātes foto un video pieejams ŠEIT.