Omniva ārvalstu sūtījumu nodrošināšanai izvēlas jaunu partneri – UPS

Sūtījumu piegāde ne tikai Latvijas un Baltijas robežās, bet arī uz citām pasaules valstīm ir kļuvis par “must have” pakalpojumu pašmāju mājražotājiem un e-komercijas uzņēmumiem. Augot pakalpojuma popularitātei klientu vidū, vienlaikus ar kopējo Latvijas uzņēmumu eksportu, aug arī prasības attiecībā uz piegādes kvalitāti. Tādēļ Omniva turpmāk, kā savu galveno piegāžu partneri Eiropā, izvēlējusies starptautisko piegāžu uzņēmumu UPS.

UPS_600x300_FILLER1

Omniva Latvijā vēsturiski ir attīstījies kā Igaunijas Pasta meitas uzņēmums, tāpēc līdz šī gada pavasarim Eiropas sūtījumu piegādēm līdz gala patērētājam tika izmantota mātes uzņēmuma palīdzība. Tādējādi ārvalstu sūtījumu piegādei tika izmantota starptautisko pasta piegāžu infrastruktūra. Taču klientiem sagaidot arvien ātrāku un kvalitatīvāku sūtījumu piegādi ne tikai vietējā, bet arī ārvalstu tirgos, diemžēl reizēm nācās secināt, ka starptautisko sūtījumu piegādes kvalitāte ne vienmēr bija atbilstoša mūsu un mūsu klientu ekspektācijām.

Nenoliedzami, ka sūtījumu pakalpojumu kvalitāte loģistikas uzņēmumam vistiešākajā mērā ir saistīta ar uzņēmuma reputāciju. Apzinoties potenciālos nākotnes riskus, Omniva Latvijā pieņēma lēmumu mainīt sadarbības partneri. Tādējādi no 2019. gada marta Omniva Latvija ir uzsākusi sadarbību ar starptautisko piegāžu uzņēmumu UPS, kā savu galveno piegāžu partneri Eiropā, pilnībā aizstājot pasta infrastruktūru.

UPS_600x300_FILLER2

Kopš sadarbības uzsākšanas jau sākotnējie rezultāti rāda, ka pirmie sūtījumi uz Eiropas valstīm sadarbībā ar UPS piegāžu tīklu ir veiksmīgi sasnieguši savu galamērķi, vidēji ietaupot 1-2 dienas no līdzšinējā piegādes laika. Tas savukārt Omniva ļauj piedāvāt mūsu klientiem ātrāku sūtījumu piegādi, ievērojami uzlabojot kvalitātes rādītājus, un kas būtiski – nemainot pakalpojuma izmaksas.

Arī turpmāk esam apņēmušies strādāt pie ērtākiem un elastīgākiem pakalpojumiem mūsu klientiem, kas ļautu paplašināt piegāžu tīklu ne tikai Eiropā, bet arī citās pasaules valstīs.