TOP 4 Omniva ieteikumi sūtījuma pareizai iepakošanai un ātrai piegādei

Pareizi izvēlēts sūtījuma iepakojums ne tikai mazina riskus, ka sūtījums tā saņēmējam tiks nogādāts neskarts un nesabojāts, bet arī tiktu piegādāts pēc iespējas ātrāk. Atceries, ka sūtījumam ir jābūt pareizi iepakotam, jo piegādes laikā iepakojumu apstrādā vairāki cilvēki, sākot no kurjera, beidzot ar noliktavas darbiniekiem.

Omniva galvenā prioritāte ir Tava sūtījuma drošība un ātra piegāde. Tieši tāpēc esam jautājuši Omniva ekspertiem un izveidojuši dažus sūtījuma iepakojumu drošības faktorus, kas Tev būtu jāņem vērā, nosūtot sūtījumu.

Sūtījuma iepakojuma drošības faktori:

Iepakojuma primārā funkcija ir sūtījuma satura maksimāla aizsardzība. Tādēļ izvēloties iepakojumu, jāņem vērā:

1. Paredzamais transportēšanas veids un ilgums – nevienam nav noslēpums, ka piegādes procesā sūtījums tiek vairākkārtēji apstrādāts un šķirots kopā ar citiem sūtījumiem. Tādēļ to atbilstoša iepakošana, lai transportēšanas procesā varētu izvairīties no iespējamiem bojājumiem, ir jo īpaši svarīga – jo labāk sūtījums ir iepakots, jo mazāka ir iespējamība, ka ar to transportēšanas ceļā varētu kas atgadīties.

Iepakot_600x300 FILLER2

2. Iepakojuma izturības un aizsardzības faktori – visdrošākie iepakojumi ir kartona kastes un “drošāsaploksnes, kas tiek izmantotas pirmo reizi. Iepakojumam ir jāaizsargā sūtījuma saturs no bojājumiem, ko izraisa sasišana un atkārtota apstrāde. Iepakojumam vienmēr jābūt aizlīmētam ar līmlenti vai rūpīgi aizsietam ar auklu.

Iepakot_600x300 FILLER4

3. Sūtījuma saturs – trauslām vienībām obligāti jābūt pievienotam papildu pakalpojumam “TRAUSLS”. Papildu pakalpojuma izmantošana garantē manuālu šķirošanu. Trausli sūtījumi arī papildus jāiepako ar pildmateriālu, lai transportēšanas laikā tās maksimāli pasargātu no iespējamajiem bojājumiem.

Iepakot_600x300 FILLER5

4. Sūtījuma izmērs – ja sūtījuma izmērs ir par lielu, piemēram, ievietošanai pakomātā, necentieties to ievietot ar spēku. Ja iepakojums pārsniedz atļautos izmērus, iesakām to pārpakot mazākā iepakojumā. Vai, ja to nav iespējams piegādāt ar pakomāta starpniecību, izvēlēties kurjerpiegādi atbilstoši izmēriem.

Iepakot_600x300 FILLER3

Savu sūtījumu Tu vari noformēt ne tikai pie pakomāta, bet arī Omniva mājas lapā, E – pašapkalpošanās vidē ŠEIT.

Kā pareizi iepakot sūtījumu, skaties pamācību ŠEIT.

One comment

Comments are closed.