Vaateratta laulev kirjakast ootab erikujundusega postkaarte

11. aprillil, T1 Mall of Tallinn katusel asuva vaateratta Skywheel of Tallinn avamispäeval ilmuvad nii spetsiaalne vaateratta kujundusega postkaart kui ka ainulaadne postmark. Värske postkaardi saab teele panna vaateratta läheduses asuvast ainulaadsest laulvast kirjakastist.

Vaateratta teemalist postmarki trükitakse esialgu 80 komplekti (40 siseriikliku tariifiga ning 40 rahvusvahelise tariifiga) ning see sobib ideaalselt vaateratta kujundusega postkaardi saatmiseks. Vaateratta postkaart ja -mark on saadaval vaid Super Skyparki teaduspoes Omniva alal.

Vaateratta_postkaart

Selleks, et vaateratta sõidust värskeid emotsioone jagada ka oma sõprade ja tuttavatega, saab neile erikujundusega kaardi teele panna kas või maailma teise otsa. Super Skyparki teaduspoes asuvalt Omniva alalt on võimalik oma tervitused postiga saata ainulaadse laulva kirjakasti kaudu.

Seda, et käegakatsutav postkaart on midagi enamat kui postitus Facebooki seinal või tervitus e-kirjaga kinnitas Suurbritannia postifirma Royal Maili poolt läbiviidud uuring, millest selgus, et üle 80% inimestest eelistab näiteks paberil jõulukaarti e-kaardi või muu sotsiaalmeedia jõulutervituse asemel.

MINUMARK_150_Skywheel

Linnumaja meenutav laulev kirjakast on umbes 4-meetrise puu küljes. Sealsamas on olemas ka kõik vajalik heade soovide saatmiseks üle kogu maailma – puu küljes on valik postkaarte, ümbrikke ja marke. Ei olegi muud kui valida endale sobivad, sättida ennast mugavalt pingi peale istuma ja võtta aeg maha, et linnulaulu saatel lähedastele või sõpradele kaardid valmis kirjutada. Nagu vanasti. Kui kaart jõuab kirjakasti, siis kõlab tänutäheks muusika.

Vaateratta erikujundusega postmark valmis Omniva Minu Margi teenuse raames. Oma disainiga postmargid ehk Minu Margid viimasel ajal vägagi populaarseks osutunud – tegemist on ainulaadse meenega mistahes sündmuse või tähtpäeva puhul. Nii Minu Marke kui ka oma disainiga postkaarte saab tellida Omniva e-poest.

MINUMARK_065_Skywheel

Külalise kuni 120 meetri kõrgusele merepinnast tõstva vaateratta läbimõõt on 45 meetrit ja sellel on 27 gondlit. Üks pilet võimaldab sõita kolm ringi, mis võtab kokku umbes 12 minutit. Vaateratas avatakse kõikidele huvilistele 11.04 alates kella 12.00st.