Miks on pakiautomaadi suured kapid kõige kõrgemal?

Aeg-ajalt pöördub meie poole mõni pahane klient, kes on jäänud hätta suure paki kättesaamisega pakiautomaadi kõrgeimast kapist. Tõepoolest on meie automaadid erineva kõrgusega ja mõnede puhul võib suure ja raske paki võtmine olla eriti lühemate inimeste jaoks ebameeldiv. Tegelikult on suurte kappide üles paigutamine paljude eri asjaolude kaalumisel valitud kompromisslahendus.

Väiksed kapid oleksid veel raskemini ligipääsetavad

Kui ülemises reas oleks suurte kappide asemel mitu rida väikeseid kappe, oleks kõige ülemise väikese kapi alumine serv kordades kõrgemal kui praeguse suure kapi alumine serv. See tähendab, et lühematel inimestel oleks üsnagi raske, et mitte öelda võimatu oma saadetist ilma abivahendita kätte saada, sest pisike kapp asuks ligi kahe meetri kõrgusel. Pakk ülemise rea suures kapis asub aga märkimisväärselt (rohkem kui 30 cm) madalamal.

Tehke siis automaadid madalamad!

Madalamate pakiautomaatide valimine tähendaks, et pakke mahuks ühte automaati oluliselt vähem, sest kappe oleks vähem. Meie pakiautomaadid saavad kiirematel perioodidel, eriti jõulude ajal, isegi praegu kiiresti täiesti täis, nii et kindlasti ei ole meil seal väga palju mänguruumi. Nii ongi praegune lahendus kujunenud kuldseks keskteeks pakiautomaadi kõrguse, mahutavuse ning lahtrite paigutuse osas.

IMG_8389

Aga kuidas ma siis ikkagi paki kätte saan?

Üldiselt asuvad meie pakiautomaadid inimrohketes kohtades ja me loodame, et alati on võimalik leida inimene, kes paki kättesaamisel appi tuleb. Kui seda inimest kuidagi ei leia, siis võtke ühendust meie klienditeenindusega ja leiame koos lahenduse.