TOP 4 sūtījuma iepakojuma drošības faktori

Iepakojuma primārā funkcija ir sūtījuma satura maksimāla aizsardzība. Tādēļ izvēloties iepakojumu, jāņem vērā šādi drošības faktori:

1. Paredzamais transportēšanas veids un ilgums – nevienam nav noslēpums, ka piegādes procesā sūtījums tiek vairākkārtēji apstrādāts un šķirots kopā ar citiem sūtījumiem. Tādēļ to atbilstoša iepakošana, lai transportēšanas procesā varētu izvairīties no iespējamiem bojājumiem, ir jo īpaši svarīga – jo labāk sūtījums ir iepakots, jo mazāka ir iespējamība, ka ar to transportēšanas ceļā varētu kas atgadīties.

NL_Rolands_txt_600x300_3

2. Iepakojuma izturības un aizsardzības faktori – visdrošākie iepakojumi ir kartona kastes un “drošās” aploksnes, kas tiek izmantotas pirmo reizi. Iepakojumam ir jāaizsargā sūtījuma saturs no bojājumiem, ko izraisa sasišana un atkārtota apstrāde. Iepakojumam vienmēr jābūt aizlīmētam ar līmlenti vai rūpīgi aizsietam ar auklu.

003

3. Sūtījuma saturs – trauslām vienībām obligāti jābūt pievienotam papildu pakalpojumam “TRAUSLS”. Papildu pakalpojuma izmantošana garantē manuālu šķirošanu. Trausli sūtījumi arī papildus jāiepako ar pildmateriālu, lai transportēšanas laikā tās maksimāli pasargātu no iespējamajiem bojājumiem.

4. Sūtījuma izmērs – ja sūtījuma izmērs ir par lielu, piemēram, ievietošanai pakomātā, necenties to ievietot ar spēku. Ja iepakojums pārsniedz atļautos izmērus, iesakām to pārpakot mazākā iepakojumā. Vai, ja to nav iespējams piegādāt ar pakomāta starpniecību, izvēlies Omniva kurjerpiegādi atbilstoši izmēriem.

001

Savu sūtījumu vari noformēt Omniva.lv E – pašapkalpošanās vidē ŠEIT.

One comment

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga