Selle suve viimane suvetuur viis meid Rakverre

Eelmisel nädalal käisime suvetuuril Rakveres. Meil õnnestus väljasõiduks valida super ilus päiksepaisteline suvepäev. Võtsime kaasa meie tublid praktikandid Diana ja Alina ning asusimegi teele! Vaata meie päeva story`sid Instagrami´st.

Heade tegude suvetuur

Sidusime sellel korral oma suvetuuri 30. augusti heateopäevaga ja läksime Rakverre jõudes esimesena kohtuma meie jaotuskeskuse juhi Sigrid Karoniga, kes algatas koos Rakvere Linnavalitsusega heategevusaktsiooni, et koguda Rakvere vähekindlustatud perede lastele koolitarbeid. Viisime Rakvere postkontorisse „Rõõmulaeka“, kuhu panime omalt poolt ühtteist kooliks vajalikku ja kuhu kõik postkontori külastajad, kes samuti heategevusaktsioonis kaasa lüüa soovivad, saavad tuua omaltpoolt lastele koolitarbeid.

Kogutud on juba hulk kooliks vajalikku kraami ja kogumisaktsioon kestab veel kuni 13. septembrini. Jõuad anda ka oma panuse!

Meie teine heateo peatus oli Virumaa kodutute loomade varjupaik. Rõõmsameelsed naised Rakvere PetCity  poest andsid meile varjupaika viimiseks kaasa kassidele ja koertele süüa, mida varjupaik väga vajab. Eriti vajatakse süüa kassidele. Kui saad siis aita ka – paku mõnele kassile hooliv kodu või vii kingituseks söögikotike!

Lõpetuseks tegime meie Põjakeskuse pakiautomaadi juures suvetuuridel traditsiooniks saanud mängu – „Kes jõuab esimesena pakiautomaadi juurde, saab kingituse“. Sotsiaalmeedia hääl on vali – kingitus leidis kiiresti oma omaniku!

Kokkuvõtteks

Suvetuur oli meile kõigile lahedaks uueks kogemuseks, mida kindlasti tasuks järgmisel aastal uesti teha, et külastada paiku, kuhu sellel korral ei jõudnud. Suured tänud kõigile, kes meile kaasa elasid ja meie loosimängudest osa võtsid!