Automātiski ģenerētas adrešu kartes un vienmēr aktuāls pakomātu saraksts –Omniva piedāvā bezmaksas “Plug-In” Jūsu e-veikalam

Magento, Prestashop, Opencart un Woocommerce – četras populārākās e-veikalu platformas, kam Omniva izstrādājusi speciālus programmatūras papildinājumus jeb spraudņus, tādējādi sniedzot iespēju nodrošināt automātisku datu apmaiņu (API/XML) starp klienta administratīvo paneli un Omniva sistēmu. Kādas ir būtiskākās priekšrocības?

Automātiska adrešu karšu ģenerēšanās klienta sistēmā

Automātiski ģenērt

Klientiem, kuru e-veikali strādā platformās Magento, Prestashop, Opencart un Woocommerce, programmatūru papildinājumi jeb spraudņi tiek nodrošināti bez maksas. Ar to palīdzību starp klienta administratīvo paneli un Omniva sistēmu tiek veikta automātiskā datu apmaiņa, lai nodrošinātu automātisku adrešu karšu ģenerēšanos klienta sistēmā. Tādējādi, izmantojot šos spraudņus, Omniva biznesa klienti var aizmirst par manuālu adrešu karšu gatavošanu. Vairs nebūs nepieciešams doties uz Omniva biznesa klientu profilu, lai datus ievadītu manuāli. Tas ievērojami ļaus samazināt jūsu laiku un izmaksas ikdienas pasūtījumu apstrādei.

Aktuālais Omniva pakomātu saraksts jūsu mājaslapā atjaunosies automātiski

Omniva pakomātu saraksts

Omniva ļoti aktīvi strādā pie sava pakomātu tīklu paplašināšanu, līdz ar to e-veikaliem ir svarīgi saviem pircējiem piedāvāt pilnu Omniva pakomātu sarakstu. Šobrīd, lai biznesa klienti savos e-veikalos uzturētu aktuālus datus par visiem Omniva pakomātiem, periodiski ir nepieciešams ieguldīt laiku, lai manuāli pārskatītu vai klientiem tiek piedāvāts pilns pakomātu saraksts. Taču, īstenojot automātisko datu apmaiņas integrāciju, pakomātu saraksts jūsu mājaslapā atjaunosies automātiski un varēsiet būt pārliecināti, ka saviem pircējam piedāvāsiet iespēju izvēlēties savu ērtāko un vēlamo pakomātu, kurā saņemt pirkumu.

E - veikalu platformas

Bezmaksas programmatūru papildinājumi jeb spraudņi platformām Magento, Prestashop, Opencart un Woocommerce un papildu informācija pieejama šeit.  

Jautājumu gadījumā aicinām sazinies ar Omniva pārdošanas komandu, rakstot uz sales@omniva.lv.

Labprāt konsultēsim Jūs arī par abpusēji izdevīgu līgumu slēgšanas iespējām!