Miks on mu reklaampostitustel kaks kleepsu?

Kas Sinu postkasti on juba jõudnud mõni otseposti komplekt? Alates augustist kasutame reklaamide komplekteerimiseks uut reklaamisorteerimismasinat, mis komplekteerib otseposti reklaamid postkastipõhiselt üheks pakiks väikese kleepsutükiga.  Komplektidesse kuuluvad lisaks reklaamsaadetistele ka enamik kohalikke vallalehti, mis mahuvad maksimaalsetesse sobivatesse mõõtmetesse. Kokku kleebitud pakki kuuluvad lisaks reklaamsaadetistele ka enamik kohalikke vallalehti, mis mahuvad maksimaalsetesse sobivatesse mõõtmetesse.

Miks on üldse vaja otseposti masinaga komplekteerida?

Tänu postkastipõhisele reklaamide komplekteerimisele jõuavad kõik saadetised Sinu postkasti kiiremini! Reklaamid saabuvad kirjakandja ja postikullerini juba postkasti kaupa komplekteerituna, mistõttu ei kuluta ta aega käsitsi erinevate reklaamsaadetiste sorteerimisele ja saab need korraga postkasti panna. Lisaks vähenevad inimlikud sorteerimisvead ja Sinu postkasti jõuab spetsiaalselt Sinule suunatud materjal. Postkasti omanikuna on Sul samuti mugavam võtta postkastist kompaktne pakk kõigi valla- ja reklaamlehtedega.

Kas kleeps kahjustab saadetist?

Kleepsutükid on minimaalse suurusega ning valitud spetsiaalselt sellised, et eemaldamisel materjal kahjustada ei saaks. Kui materjal teipi eemaldades siiski katki läheb, siis tasub sellest meile teada anda aadressil info@omniva.ee, et saaksime kliendiga koos sobiva lahenduse leida.

Võrreldes täieliku kiletamise, paberkaante ja teiste lahendustega jõuab postkastipõhiliselt pakitud reklaam klientideni keskkonna- ja materjalisäästlikumalt.

Samuti ei teki probleeme reklaamikomplekti postkasti mahtumisega, sest uus tehnoloogia võtab arvesse postkastide standardmõõtmeid.

Esimesed komplekteeritud reklaamid jõudsid augustikuus Hiiumaale, Haapsallu ja Lihulasse. Siis lisandusid Valga, Viljandi ja Tõrva, Saaremaa, Võru, Põlva ja Tallinn. Tänaseks on uus süsteem võetud kasutusele üle kogu Eesti.

Šveitsist pärit reklaamikomplekteerimisliin on esimene omataoline Baltikumis ja värskeim kogu maailmas. Reklaamimasinate lipulaeva Feragi varasemaid mudeleid kasutatakse Soomes, Rootsis, Austrias, Saksamaal, Prantsusmaal ja USAs.