Kā saņemt AliExpress sūtījumu Omniva pakomātā?

“Singles’ Day”, kā jau liecina nosaukums, tā ir diena, ko atzīmē cilvēki, kuri lepojas ar to, ka nav attiecībās. Šie svētki ir radušies Ķīnā 20. gs. deviņdesmitajos gados, un to atzīmē 11. novembrī, izceļot gan skaitli “1”, kas simbolizē atsevišķus indivīdus, gan “11”, kas simbolizē divus šādus indivīdus, kas atrod viens otru.

Savukārt visiem pārējiem “Singles’ Day” iezīmē starta datumu lielajai Ziemassvētku iepirkšanās tūrei!

Globāli e-komercijā “Singles’ Day” izceļas ar izteikti lielām atlaidēm, pat līdz 90%, un izdevīgiem piegādes nosacījumiem. Vēlāk seko “Black Friday” un “Cyber Monday”, un katra no šīm dienām mudina izbaudīt iepirkšanos pirms Ziemassvētkiem.

Pēdējos gados “Singles’ Day” kampaņu apgrozījums ir pieaudzis no 20-40%. Interesanti, ka šo dienu pircēji vairāk izmanto nevis dāvanu pirkšanai citiem, bet gan iegādājas sev sen kārotas lietas.

Latvijā vienas no populārākajām iepirkšanās platformām, kas ik gadu piedāvā “Singles’ Day” īpašos piedāvājumus, ir AliExpress un Wish.

Omniva sadarbojas ar AliExpress un Wish, un piedāvā daļu sūtījumu saņemt Omniva pakomātos. Lai saņemtu AliExpress sūtījumu Omniva pakomātā, aicinām izvēlēties “AliExpress Standart Shipping” piegādes veidu.

Atgādinām, ka, sūtījuma vērtībai pārsniedzot 22 EUR, ir jāmaksā pievienotās vērtības nodoklis.

Lai visiem brīnišķīgi iepirkšanās svētki!