Ühe vana on teise uus – pane kasutuseta asjad müüki

Omniva turundusjuht Sigrit Tiits jagab kogemusi, kuidas pärast pühi seisma jäänud asjadele kerge vaevaga uued omanikud leida. Loe lähemalt kasulikke nippe, kuidas müügiprotsessi kiirendada ja mida seejuures tähele panna.

 

Jõulude ajal juhtub ikka, et vanaema kingitud kampsun pole päris see, mida kannaks või lastele tuleb mitu Kendamat, Aliast või rohkelt pehmed mänguasju, kuigi lemmik kaisukaru või jänku on juba ammu välja kujunenud. Nii juhtus ka minuga, kui kingikotti saabusid kaks paari nahast kindaid. Mina kui suur villaste kinnaste kandja neid tõenäoliselt aga kätte ei pane ja nii ongi oht, et need jäävad kappi tolmu koguma. Antud juhul ei ole võimalik neid ka sobiva toote vastu välja vahetama minna.

Ühe vana on teise uus

Rääkisin tuttavaga, kes pani Osta.ee-s müüki vana puidust köögimööbli, mis mitmesaja euro eest uue omaniku leidis. Uus omanik andis mööblile pintsli ja lihvimismasina abil värske hingamise ning vana omanik sai köögiremondi eelarvesse lisaraha.

Arvestades pimedaid õhtuid ja inimeste aktiivsust internetis on just praegu hea hetk üleliigsete asjade müümiseks Osta.ee või sarnaste portaalide kaudu. Nende teel kauplemine ei nõua erilist pingutust ja kaup mahub enamasti ka pakiautomaati (kui tegu pole just köögimööbliga).  Sõltuvalt kaubast, hooajast ja müügi eesmärgist saad kauba ,,hinnapoliitika’’ ise määrata. Mina olen asjad müüki pannud pigem soodsama hinnaga, sest põhiliseks eesmärgiks on olnud neile uute omanike leidmine.

Kvaliteetne kraam leiab enamasti ka kiiresti ostja!

Osta.ee keskkonda külastab ligemale 50 000 inimest päevas ja pakkumises on üle 600 000 eseme. Nii on suur tõenäosus, et leiad sealt sobivas suuruses kummikud, uue elektritõukeratta või müüd maha väikseks jäänud riided ja seisma jäänud mänguasjad. Üllataval kombel on kõikidest Osta.ee-s müüdavatest 60% uued ja ülejäänud kasutatud asjad.  Portaalijuht Tarvo Teslon ütleb, et müügikuulutust koostades tasub meeles pidada, et tihtipeale otsitakse märksõnu nagu “parka”, “laste jope” või hoopis tuntud kaubamärke. Kõige populaarsemad kaubamärgid on Guess, Didriksons, Helly Hansen, Hilfiger, Ecco, Nike ja Breden. Kas neid leidub ka Sinu kapis?

Pane asjade müümisel alati valikusse ka Omniva pakiautomaat, sest nii on Sinu kaup kättesaadav rohkematele ostjatele. Omnival on Eestis üle 250 pakiautomaadi, ligi 30 neist asub kohtades, kus teistel pakkujatel automaate ei ole.

NB! 17. jaanuarist veebruari lõpuni saad Omniva pakiautomaati osta.ee-st kaupa tellida soodushinnaga. 

Kasulikku infot leidsin veel osta.ee lehelt.