Aicinām ziedot pasaku grāmatas krāsainiem vakariem

Šogad jau otro reizi, turpinot pagājušajā gadā aizsākto tradīciju, iesāksim gadu ar labdarības kampaņu – sadarbībā ar grāmatnīcu Jānis Roze un SOS Bērnu ciematu asociāciju rīkojam akciju “Ziedo pasaku grāmatas krāsainiem vakariem!” Aicinām arī Jūs iesaistīties šajā kampaņā! #ziedopasakas

Par labdarības kampaņu

Omniva labdarības akcija

Kampaņas “Ziedo pasaku grāmatas krāsainiem vakariem” ietvaros no 27. janvāra līdz 28. februārim aicinām ikvienu Latvijas ģimeni un iedzīvotāju iesaistīties un pārskatīt savus grāmatu plauktus, atlasot bērnu pasaku grāmatas, kas vairs nav aktuālas un netiek lasītas, bet var sniegt prieku SOS Bērnu ciematu asociācijas paspārnē esošajām ģimenēm ar bērniem, padarot viņu vakarus krāsainākus.

Labdarības kampaņā “Ziedo pasaku grāmatas krāsainiem vakariem” var piedalīties ne tikai ikviens Latvijas iedzīvotājs, bet arī uzņēmumi!

Ja jūsu kolēģiem mājās ir pasaku grāmatas, kuras vairs netiek lasītas, piedalieties! Ja esat gatavi iegādāties jaunas pasaku grāmatas, ko ziedot, piedalieties! Iesaistieties un palīdziet bērniem, kuriem dzīvē neiet viegli, vakarus padarīt krāsainākus.

Kā piedalīties? 

No 27. janvāra līdz 28. februārim apmeklējiet vietni omnivaakcija.lv, ievadiet prasīto informāciju un saņemiet norādītajā e-pasta adresē iepriekš sagatavotu sūtījuma numuru.

Iepakojiet pasaku grāmatas, ko vēlaties ziedot, dodieties uz tuvāko Omniva pakomātu, ievadiet saņemto sūtījuma numuru, izdrukājiet adrešu karti, uzlīmējiet to uz sūtījuma un ievietojiet pakomāta skapītī. Sūtījums BEZ MAKSAS tiks nosūtīts uz mūsu noliktavu, un Omniva parūpēsiet par to, lai visas atsūtītās pasaku grāmatas nonāktu pie SOS Bērnu ciematu asociācijas paspārnē esošajām ģimenēm ar bērniem.

Ar labajiem darbiem ir jālepojas, tāpēc aicinām piedalīties arī Jūs – dalieties sociālajos tīklos ar bildēm, kā ziedojat pasaku grāmatas, izmantojot tēmturi #ziedopasakas, un nebaidieties izaicināt arī Jūsu konkurentus! Paveiksim labus darbus kopīgi!