Omniva Checkout norēķinu risinājums e-veikaliem

Lai atvieglotu Jūsu ikdienas darbu un palīdzētu optimizēt laiku, kas tiek pavadīts, kārtojot maksājumus, Omniva piedāvā ērtu risinājumu – Omniva Checkout norēķinu sistēmu e-veikaliem. Izmantojot Omniva Checkout, Jums ir iespēja piedāvāt saviem klientiem galvenos tiešsaistes maksājumu un piegādes risinājumus.

Kas ir Omniva Checkout?

Omniva Checkout galvenā funkcija ir nodrošināt ērtus maksājumus jūsu interneta veikalā. Ar Omniva Checkout Jūs varat:

 • ātri pievienot populārāko internetbanku tiešsaistes maksājumus savam interneta veikalam;
 • ērtāk pieņemt klientu maksājumus, izmantojot internetbankas;
 • apvienot vairākus internetbanku maksājumus vienā platformā;
 • nodrošināt saviem klientiem ātrāku un ērtāku pirkumu apmaksu.

Kāpēc izmantot Omniva Checkout?

Bieži vien klienti veic pirkumu emociju iespaidā, un, ja apmaksa netiek veikta uzreiz, pircējam ir pietiekami daudz laika pārdomāt. Omniva Checkout palīdzēs samazināt pamesto pirkumu skaitu. Turklāt tas ir arī ērti gan pircējam, gan Jums, jo mūsu platformā tiek apvienotas ierastās apmaksas metodes: internetbanku tiešsaistes un karšu maksājumi.

Jums kā interneta veikalam Omniva Checkout nozīmē vienu līgumu, vienu integrāciju, kā arī nav nepieciešamības atvērt kontus vairākās bankās. Mūsu platforma ir arī ērti lietojama darījumu pārskatīšanai un atskaišu sagatavošanai grāmatvedības vajadzībām. Ja gadās, ka klients pārdomā un atgriež preci, naudas atmaksu Omniva Checkout sistēmā var noformēt tikai ar vienu klikšķi.

Tā kā mēs nodrošinām automatizētu piegādes noformēšanas procesu, pēc veiksmīga maksājuma noformēšanas, Jums būs jārūpējas tikai par preces sagatavošanu sūtīšanai.

Kā pievienot Omniva Checkout savā interneta veikalā?

Lai sāktu izmantot Omniva Checkout piedāvātos pakalpojumus, pārliecinieties, ka Jūsu internetveikals atbilst prasībām un aizpildiet pieteikuma formu. Prasības skatiet šeit.

Mēs piedāvājam gatavus moduļus lielākajām e-komercijas platformām: WooCommerce, Magento, Shopify, OpenCart, PrestaShop. Integrācija iespējama ar jebkuru risinājumu, izmantojot API savienojumu.

Cik maksā Omniva Checkout?

Ja vēlaties pievienoties Omniva Checkout norēķinu sistēmai, aicinām iepazīties ar cenrādi:

 • Līguma slēgšana – 0 eur;
 • Mēneša maksa – 0 eur;
 • Transakciju maksas:
  • SEB, Luminor/Nordea, Luminor/DNB, Citadele, Visa, MasterCard 2.5% + 0.30 Eur / no katra veiksmīga darījuma
  • Swedbank 3% + 0.30 Eur / no katra veiksmīga darījuma

Sīkāk par Omniva Checkout norēķinu sistēmu lasiet šeit.