Kuidas täita e-poe kasvupotentsiaali?

E-kaubandus on viimasel ajal oma võidukäiku hüppeliselt kiirendanud – see, mis on selge olnud juba aastaid, saavutas erakorralise kulminatsiooni. Korraga põnevil ja kergelt hirmunud toonil räägitakse, et maailm pole enam kunagi endine ning inimeste tarbimisharjumused muutuvad kardinaalselt. Teame, et uus ajastu toob kaasa uued lahendused ja võimalused, ning meil on rõõm aidata Teie sellega äril kohaneda.

Uus olukord on e-poodidele kaasa toonud märgatavat käibe kasvu, mis on äritegevuse mõistest kindlasti positiivne. Kuid kuidas saada klientide kasvanud huvist maksimumi ning samaaegselt tulla toime hüppeliselt suureneneva töökoormusega, et tagada klientidele ootuspärane tarnekiirus ja kvaliteet.

Oleme koondanud 6 lahendust, mis aitavad muutunud olukorras edukas olla.

  • Omniva e-abi teenused aitavad Teil oma e-poe platvormi siduda sobiva transpordi mooduliga. Kõikidele Omniva äriklientidele on e-abi teenused -25% soodsamad.
  • Maksekeskuse lahendus aitab kokku hoida aega ja raha, päästes teid pankadega eraldi lepingute sõlmimisest ning mitmete kontode avamisest. Teie kliendid saavad valida tehingu sooritamiseks endale sobiva panga.
  • Automaatne pakkide vormistamise lahendus aitab e-poodidel kokku hoida muidu käsitsi saadetiste vormisele kuluvat aega. Soovikorral saame abiks olla selle seadistamisel.
  • Personaalne haldur saab pakkuda kiiret ja vahetut konsultatsiooni tarnelahenduste osas.
  • Lunatasu teenus võimaldab teie klientidel tasuda paki eest kättesaamise hetkel. Vahel võib just selline lahendus innustada ostu sooritama.
  • Aprillikuus teeme kõikide e-kauplejate rõõmuks oma otseposti hinnakirjas esmakordse laussoodustuse -10%. Digireklaami kõrval ei tohiks unustada teisi meeldejäävaid lahendusi, millega oma sõnumid klientideni viia. Otseposti soodne kontaktihind ja täpsed lahendused sihtimiseks võimaldavad väga efektiivselt kõnetada õiget kliendisegmenti teie tegevuspiirkonnas. Kampaania kohta rohkem infot leiad siit.

Praguses olukorras on turvalisimaks tarnekanaliks mehitamata pakiautomaadid, mida kasutatakse rohkem kui kunagi varem. Meil on suurim pakiautomaatide võrgustik – kõikidest Eesti pakiautomaatidest üle poole kannavad Omniva logo. Lisaks on need rohkem kui 30 asulas, kus konkureerivad pakiautomaadid puuduvad. See tähendab 60 000 potentsiaalset klienti, kelleni konkurentide automaadivõrk ei jõua. Kõik Omniva pakiautomaadid on avatud 24/7 ja pakiväljastusi ei mõjuta eriolukorra raames kehtestatud piirangud. Samuti on pakiautomaadid varustatud viipemakse võimalusega ja nende puutetundlikku ekraani saab kasutada kinnastega.

Lisaks anname omalt poolt maksimumi, et kõik pakid kiiresti klientideni toimetada. Selleks täidame pakiautomaate mitu korda päevas ning vastavalt vajadusele loome juurde ajutisi pakiväljastuspunkte.

Kui Teil tekkis küsimusi pakutavate lahenduste ja teenuste kohta, siis võtke ühendust Omniva ärikliendi teenindusega.