Omniva dara visu iespējamo, lai nodrošinātu piegādi laikus arī COVID-19 ietekmē

Kamēr koronavīruss turpina pārņemt pasauli, ceram, ka Tu #paliecmājās, bet mēs, savukārt, turpinām nodrošināt sūtījumu piegādi.

Pakomātu piegādes un Omniva papildspēki

Omniva pakomāti

Pakomātu noslodze patlaban ir ievērojami pieaugusi, tāpēc esam piesaistījuši arī papildu darba rūķus, kas palīdz piegādāt, šķirot un apkalpot pakomātus vairākas reizes (dažkārt pat desmit) diennaktī.

Arī Tu vari mums palīdzēt! Kā?

Omniva

Tev tikai jāizņem sava paciņa pēc iespējas ātrāk, lai pakomātā atbrīvotos vieta arī citiem sūtījumiem un to piegāde nekavētos vietu trūkuma dēļ. Īpaši lūdzam pasteigties tieši vidējo un lielo izmēru sūtījumu saņēmējus.

Starp citu, līdz 30. aprīlim turpinās akcija, kurā vari laimēt vienu no trim Iphone 11 Pro. Tev tikai jāizņem savs sūtījums 2 stundu laikā no sms saņemšanas, tas arī viss! Vairāk par akciju vari uzzināt šeit.

Bezkontakta piegāde ir droša

Omniva

Atceries, ka bezkontakta piegāde ir viens no drošākajiem piegādes veidiem. Omniva darbinieki ievēro īpašu piesardzību sūtījumu piegādē un rūpīgi dezinficē pakomātu pēc katras apkalpošanas reizes. Aicinām arī Tevi ar rūpību izturēties pret valsts noteiktajiem drošības pasākumiem un pie pakomātiem ievērot 2m distanci gan no citiem cilvēkiem, gan no mūsu kurjeriem.

Mēs ticam, ka attālums starp mums drīz vairs nebūs šķērslis, bet līdz tam – ceram uz Tavu sapratni un kopīgu sadarbību!