Suvised pakkumised kogu perele – soodustused ja tasuta tarne

Suur suvi on käes ning me oleme kokku koondanud parimad hinnamaasikad ja pakkumised e-ostlejatele.

Suvi on suurepärane aeg teha majapidamises suurpuhastus või remont. Mida teha, kui segub, et kummut ei sobi enam uue elutoa sisekujundusega? Pane see Osta.ee ostu-müügiportaalis ilma alustustasuta müüki!

Kuni 14. juulini saad seda tasuta teha, kui:

🔘 paned esemed müüki OstaKohe või fikseeritud hinnaga;

🔘 lisad saatmisviisina juurde meie pakiautomaadi;

🔘 müügi algusaeg on 7 päeva jooksul.

Kampaania ei laiene sõidukite ja kinnisvara kategooriatele.

Omniva_Osta.ee_co-branding_FB_1200x628px

E-poodidest https://www.bonprix.ee/, https://www.afibel.ee/ ja https://www.venca.ee/ leiad hea valiku rõivaid kogu perele, sisustustooteid ja palju muudki. Kasuta võimalust, sest kuni 20. juulini toome Sinu ostud lähimasse pakiautomaati vaid 3,8€ eest.

Omniva_catalogshop_co-branding FB_1200x628px_2

Telli www.holikaholika.ee e-poest vajalikud kosmeetikatooted juba täna ja transport meie pakiautomaati on Sulle tasuta! Lisaks loosib Holika Holika kõigi, perioodil 7.-14.07, e-poest tellijate vahel välja 5x 20€ kinkekaardi.

Lisaks saad osaleda kuni 14. juulini Holika Holika välja pandud 5x päiksekaitse ja aloe geeli komplektide loosis meie Facebooki lehel. Selleks kirjuta loosimängu postituse kommentaaridesse oma lemmik ranna nimi ning vajuta meeldib Omniva ja Holika Holika Baltics FB lehtedel.

Omniva_NordicBeauty co-branding_FB_1200x628px

Heveren Eesti e-post leiad palju huvitavaid tooteid beebidega peredele. Näiteks vankrikiigutajaid, keemiavabasid mähkmeid, looduslikke nahahooldustooteid ja puhastusvahendeid, päikeseprille lastele jpm. Lisaks on valikus nahahooldustooteid naistele ja meestele.

Kasuta kassas sooduskoodi omniva ja saad täishinnaga toodetelt -15% alla. Sooduskood kehtib augusti lõpuni.

Jooksvalt saad kõigil pakkumistel silma peal hoida ka Omniva Facebooki ning Instagrami lehekülgedel.