Diena ar Omniva Latvija vadītāju Beāti Krauzi-Čebotari

Straujais sūtījumu skaita pieaugums, kas saistāms ar globālām izmaiņām cilvēku paradumos vīrusa ietekmē, ik dienu palielina arī Omniva veicamo darbu apjomu. Jau iepriekš ieskatījāmies Omniva ikdienā mūsu kurjera acīm, taču šoreiz ielūkosimies, kā pieaugošais darbu apjoms ietekmē Omniva Latvija vadītājas Beātes Krauzes-Čebotares ikdienu.

Liels palīgs Beātes ikdienā ir kalendārs – tā pat ir pirmā lieta, kas parādās, Beātei iekāpjot mašīnā pirms došanās uz darbu. Tajā tiek ierakstīts viss, lai dienas beigās nepārņemtu vainas sajūta par kādu aizmirstu un neizdarītu darbu. Paralēli darba pienākumiem, jāspēj sabalansēt laiku un veltīt to arī tuvākajiem, jo Beātes ģimenē aug divas meitas un dēls, un vienai no meitām vēl pat nav gadiņš. Viņa arī atzīst, ka, lai sasniegtu vadītājas amatu, galvenais, ko nācies upurēt, ir laiks – visvairāk, protams laiks nekā nedarīšanai, laiks ģimenei un pašai sev, jo vadītājas amats un būšana par māmiņu uzliek divtik daudz pienākumu.

Pēc neatņemamajām ikdienas sastāvdaļām – brokastīm un ikrīta “atā, atā” no jaunākās meitiņas, kopā ar Beāti dodamies uz Omniva loģistikas centru. Pa ceļam uz darbu, pirms sapulces Beāte pati vēl paspēj izmantot Omniva pakomātu priekšrocības, aizsūtot kurpniekam salabot savus apavus, kas parāda vienu no galvenajām šī pakalpojuma priekšrocībām – pieejamību ikdienas gaitās jebkurā laikā, kā arī parāda to, ka Omniva var būt palīgs, lai sasniegtu savus klientus, visdažādākajām nozarēm.

Esot šī strauji augošā uzņēmuma vadītājai, formālais Beātes darbalaiks ir 8:00-17:00, taču fakts, ko apzinās jebkurš vadītājs – reizēm var nākties strādāt jau sešos no rīta, taču citreiz darba diena var ieilgt līdz 22:00, un pieejamība 24 stundas diennaktī minēta arī Beātes darba līgumā. Beātei ik dienas nākas aizvadīt vairākas sapulces, kas šī brīža situācijā, pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, aizvadāmas virtuāli. Sapulces tiek aizvadītas gan ar sadarbības partneriem, gan Omniva kolēģiem citās Baltijas valstīs, lai pārrunātu aktualitātes, paveikto un plānus turpmākajai darbībai. Beāte min, ka galvenās īpašības, kurām, viņasprāt, ir jāpiemīt vadītājam, ir atvērtība, gatavība uzņemties risku un atbildību, kā arī cilvēcīgums, kas, pavadot dienu ar viņu, staro caurcaurēm.

Tāpat, dienas gaitā Beāte min vairākus piedzīvojumus, kas saistāmi ar darbu Omniva. Gandrīz katrs Omniva darbinieks ir iejuties kurjera vai šķirotāja tēlā, un Beāte nav izņēmums. Viņa min, ka viena no spilgtākajām atmiņām ir sēdēšana pie pakomāta Salaspilī un paciņu dalīšana, jo visām pakomātā nav pietikusi vieta. Un reiz arī nācies ar Omniva busiņu nepārtraukti kursēt starp 3 pakomātiem, lai piegādātu paciņas. Abi šie piedzīvojumi saistāmi ar Ziemassvētku laiku, kad sūtījumu skaits ir īpaši augsts, un operatīva sūtījumu piegāde tiek nodrošināta ar dažādiem risinājumiem. Taču šogad Omniva ir parūpējusies, un nodrošinās ne tikai papildus darbiniekus, kas Ziemassvētku laikā paciņas dalīs pie pakomātiem, kam tajos nav pieticis vietas, bet ir izveidoti arī sūtījumu izsniegšanas punkti, kas jau šobrīd sākuši savu darbību dažās lielākajās Latvijas pilsētās.

Vēlam Beātei izdošanos, un spēju nodrošināt sūtījumu piegādi tikpat veiksmīgi un vēl veiksmīgāk kā līdz šim, kā arī ikdienas skrējienā atrast laiku sev un saviem tuvākajiem!