Jaanuari parima otseposti saatis Coop

Omniva valis jaanuarikuu parimaks otsepostituseks Eesti suurima ja vanima jaekaubanduse grupi Coop reklaamilehe.

Omniva reklaamiteenuste osakonna juhataja Liisa Järski sõnul oli Coopi võidu põhjuseks nende äratuntav pildikeel, mis tekitab eesti tarbijas usaldust ja annab edasi kodumaise kvaliteedi kuvandit. ,,Coopile omased värsked toidupildid ja minimalistlikud kujunduslahenudsed on tugevalt seotud ettevõtte üldise kuvandiga ja tekitavad tarbijates positiivseid emotsioone,’’ selgitas Järsk. ,,Tasub ära märkida, et tegu pole esimese korraga, kui Coop kuu parima otseposti tiitli võitjaks osutub. Eelmise aasta kevadel jäädi silma sellega, et e-kaubanduse populaarsuse hüppelise kasvu tingimustest viidi info eCoopi teenuseuuendustest ja mugavatest kasutusvõimalustest otsepostiga ka nendeni, kes igapäevaselt digikanaleid ei jälgi,’’ meenutas Järsk.
 
Coopi Eesti Keskühistu turundusjuhi Kaili Kahli sõnul valmisid kõik otseposti kujundused majasiseselt. Kliendilehe tulemuslikkust kommenteerides selgitas Kahl, et kliendilehed on üks osa kampaaniakommunikatsioonist. ,,Me hindame oma kampaaniate tulemuslikkust ja efektiivsust tervikuna,“ ütles Kahl.
 
Kuu parima otseposti auhinna eesmärk on tunnustada ettevõtet ja otseposti valmimise taga seisvat meeskonda. Hindamise aluseks võtab Omniva otseposti efektse disaini, silmatorkava sõnumi ja lahenduse sobivuse otseposti.

Jaanuaris kasutas otseposti kanalit 71 klienti, kes saatsid 175 erinevat otseposti materjali.