Viss, kas Tev jāzina par adrešu kartēm

Ja Tu kaut reizi esi nosūtījis paciņu ar Omniva pakomātu, tad Tu noteikti esi iepazinies ar adrešu karti. Adrešu karte ir tā lapiņa, ko jāuzlīmē uz paciņas, kas sevī ietver visu svarīgāko informāciju par to. Lai Tava paciņa veiksmīgi nonāktu galā, uz tās OBLIGĀTI jābūt norādītam paciņas saņēmēja vārdam, precīzam tālruņa numuram un visbeidzot pakomāta nosaukumam, uz kuru Tu vēlies, lai aizceļo Tava paciņa, vai arī informācijai par to, ka paciņa ar kurjeru jānogādā līdz norādītajai adresei. Noformējot sūtījumu Omniva e-vidē vai mana.omniva.lv, ir iespēja izvēlēties papildpakalpojumu “trausls”, lai Tava trauslā paciņa tiktu piegādāta ar īpašu uzmanību un rūpēm. Lai kurjers to atpazītu, uz paciņas, bez adrešu kartes, nepieciešams uzlīmēt arī uzlīmi, kas liecina par izvēlēto papildpakalpojumu. Marķējuma uzlīmi atradīsi šeit.

Adrešu karti, kas nepieciešama paciņas nosūtīšanai, visērtāk ir noformēt izmantojot mana.omniva.lv – tas ir ātri un ērti. Tikai ar pāris klikšķiem vari ievadīt visu nepieciešamo informāciju un apmaksāt to ar internetbankas vai maksājumu kartes palīdzību. Kad adrešu karte ir noformēta, Tev ir iespēja izdrukāt  to mājās vai saņemt sūtījuma numuru uz savu tālruņa numuru. Ja Tev mājās ir iespēja izdrukāt adrešu karti – lieliski! Izdrukā to un kārtīgi pielīmē paciņai. Ja Tev šādas iespējas nav, SMS saņemto sūtījuma numuru iespējams ievadīt pakomātā, izvēloties nosūtīt iepriekš sagatavotu sūtījumu – tas dos iespēju izdrukāt adrešu karti uz vietas pie pakomāta. Drošības dēl uz sūtījuma var papildus uzrakstīt sūtījuma numuru, taču tas nav obligāti. 

Ja Tu adrešu karti esi noformējis pie pakomāta vai izvēlējies adrešu karti izdrukāt uz vietas pie pakomāta, bet pakomāts to neizdrukā, atceries – Tu droši vari paciņu ievietot pakomātā bez tās, jo visa informācija par paciņu tiek saglabāta pakomātā un sasaistās ar tās skapīti. Kad kurjers izņems Tavu paciņu viņš redzēs, ka nav pielīmētās adrešu kartes, pats to izdrukās un pielīmēs Tavai paciņai.

Ja Tu vēlies atgriezt paciņu nosūtītājam, tad atceries noplēst veco adrešu karti, lai Tava paciņa nonāktu pareizajā galamērķī. Tāpat svarīgi ir atcerēties, ka viena adrešu karte attiecas uz vienu paciņu. Pat, ja Tev ir vairākas paciņas, kas ir domātas vienam saņēmējam, katrai paciņai ir jābūt atsevišķā skapītī ar savu adrešu karti, vai arī atsevišķajām paciņām jābūt iepakotām kā vienam veselam sūtījumam.