Märtsi parima otseposti saatis Pizzakiosk

Märtsis võitis Omniva poolt välja antava kuu parima otsepostituse tiitli Pizzakiosk, kelle flaier tutvustas Põltsamaa uut kioskit ja selle pannipitsade valikut.
 
Märtsi parim otsepost näitab, kui oluline on otseposti ajakohane sisu, mis kõnetaks vastavat sihtrühma. ,,Pizzakioski otsepostitus jäi silma oma konkreetse sõnumiga, mis praegusel toidu koju tellimise ajastul inimestele huvi võiks pakkuda,’’ selgitas Omniva reklaamlahenduste juht Kristi Purge otseposti edu. Purge sõnul tekitab toit alati positiivseid emotsioone ja Pizzakiosk tabas otseposti teostuse, ajastuse ja sihtimisega siinkohal täpselt naelapea pihta – seetõttu oligi kuu parima otseposti žürii otsus seekord üksmeelne.

Pizzakioski arenduse ja frantsiisi juhi Kurre Ehrnsteni sõnul on ettevõte otseposti kasutanud läbi aegade – juba 17 aastat. ,,Väga paljud ”turundusproffid” on keskendunud online turundusele. Mina arvan, et maapiirkonnas töötab otsepostitus tähelepanu saamiseks kordades paremini, kui Facebook,’’ selgitas Ehrnsten on suhtumist otsposti kui reklaamkanalisse ja selle valikut Põltsamaa reklaamkampaania jaoks. Ka kõnealuse kampaania tulemused kinnitavad, et Ehrnstetil on siinkohal õigus.

,,Tänu otsepostile teab nüüd iga suur ja väike inimene Põltsamaal, et uus Pizzakiosk on avatud. Esimeste nädalate müük Põltsamaa Pizzakioskis oli suurem, kui suurlinnade Pizzakioskite omad – oleme väga rahul,’’ kirjeldas Ehrnsten kampaania tulemusi. Ettevõtte kogemuse põhjal loevad maapiirkondades inimesed kohalike ettevõtete otsepostituste sisu eriti põhjalikult. Flaieri edu ja märgatavust aitas kontrollida trükisel esitatud salasõna, millega said kliendid pitsa ostul kaasa kingituse.


Märtsis kasutas otseposti kanalit 77 klienti, kes saatsid 206 erinevat otseposti materjali.