Izvēlies Omniva savām paciņām un saņem 20 centus Mans Rimi maciņā!

Noformē sūtījumu mana.omniva.lv, ievadi savu Mans Rimi kartes numuru tam paredzētajā laukā un uzkrāj Mans Rimi naudu – 20 centus par katru sūtījumu.

KAS JĀDARA, LAI IZMANTOTU OMNIVA UN MANS RIMI PIEDĀVĀJUMU?

Tas ir vienkārši – ej uz mana.omniva.lv, noformē sūtījumu un ievadi savu Mans Rimi kartes numuru tam paredzētajā laukā. Par katru darījumu savā Mans Rimi kontā saņemsi naudu ‒ 20 centus.

KUR ES VARU REDZĒT SAVU MANS RIMI KARTES NUMURU?

Mans Rimi kartes numurs ir redzams kartes otrā pusē, tas sastāv no 19 cipariem. Ja esi reģistrējis kontu digitāli, savu Mans Rimi kartes numuru atradīsi, reģistrējoties savā Mans Rimi profilā vai mobilajā lietotnē.

KAD ES SAŅEMŠU UZKRĀTO NAUDU SAVĀ MANS RIMI KONTĀ?

Nauda uz tavu Mans Rimi kartes kontu tiks pārskaitīta nākamajā darbdienā pēc transakcijas veikšanas mana.omniva.lv vietnē.

KĀDS IR IEGUVUMS NO MANS RIMI KARTES IZMANTOŠANAS MANA.OMNIVA.LV?

Par katru sūtījumu, kas noformēts vietnē mana.omniva.lv, tu saņemsi 20 centus savā Mans Rimi kontā.

VAI ARĪ UZŅĒMUMI VAR IZMANTOT ŠO PIEDĀVĀJUMU?

Šis piedāvājums attiecas uz visiem klientiem, kas izmanto pašapkalpošanās vidi mana.omniva.lv. Biznesa klienti, kas sūtījumiem izmanto Omniva biznesa vidi, šo piedāvājumu nesaņem.

KUR ES VARU REDZĒT MANS RIMI NAUDAS IEGUVUMU PAR VEIKTO DARĪJUMU?

Mans Rimi naudas summu par veiktajiem darījumiem vari apskatīt savā Mans Rimi profilā.

VAI INFORMĀCIJA PAR DARĪJUMĀ UZKRĀTO MANS RIMI NAUDU PARĀDĪSIES ARĪ OMNIVA RĒĶINĀ?Uzkrāto Mans Rimi naudu redzēsi savā Mans Rimi kontā, Omniva rēķinā šī informācija netiks atspoguļota.

KĀ RĪKOTIES, JA NEESMU SAŅĒMIS MANS RIMI NAUDU PAR VEIKTO TRANSAKCIJU MANA.ONIVA.LV?

Lūdzu, nogaidi vismaz vienu pilnu darbdienu pēc darījuma veikšanas mana.omniva.lv (Mans Rimi nauda tiek ieskaitīta vienas darbdienas laikā pēc transakcijas veikšanas). Ja Mans Rimi nauda joprojām nav ieskaitīta, lūdzam sazināties ar Rimi klientu servisu pa e-pastu info.lv@rimibaltic.com. Lai mēs varētu precizēt informāciju, lūdzu, norādi savu Mans Rimi kartes numuru, kā arī pievieno darījuma dokumentu (rēķinu), kas apliecina konkrētās transakcijas veikšanu, par kuru nav saņemta Mans Rimi nauda.

VAI VARU REĢISTRĒT DARĪJUMUS, KAS JAU VEIKTI, LAI SAŅEMTU MANS RIMI NAUDU?

Mans Rimi naudu vari saņemt tikai par tiem sūtījumiem mana.omniva.lv, kurus veicot esi norādījis savas Mans Rimi kartes numuru un pilnībā samaksājis par pakalpojumu. Ja numurs nav norādīts, noformējot sūtījumu, Mans Rimi naudu par šo darījumu nevarēsim piešķirt.

KĀ RĪKOTIES, JA MAN VĒL NAV MANS RIMI KARTES VAI ESMU TO NOZAUDĒJIS?

Jaunu Mans Rimi karti vari iegādāties Rimi veikalos (pie kasiera vai infocentrā). Mans Rimi plastikāta kartes cena ir 1 EUR. Tavām ērtībām ir iespējams izveidot savu Mans Rimi kontu bez maksas, atverot rimi.lv un noklikšķinot lapas augšējā stūrī uz Ienākt / Reģistrēties. Lai veiktu autentifikāciju, iepērkoties Rimi veikalos (Mans Rimi naudas uzkrāšanai un arī izmantošanai), tev būs nepieciešama Rimi mobilā lietotne.
Ja karte nav aktīva vai ir nozaudēta, lūdzu, sazinies ar Rimi klientu servisu pa tālruni 80000180 vai e-pastu info.lv@rimibaltic.com.

KĀ RĪKOTIES, JA MANS RIMI KARTES NUMURS NAV REDZAMS?

Lūdzu, reģistrējies savā Mans Rimi profilā vai mobilajā lietotnē; kartes numurs būs redzams tavā profila informācijā.

VAI VARU UZKRĀT MANS RIMI NAUDU, ARĪ SŪTOT PACIŅU PA TIEŠO NO OMNIVA PAKOMĀTA VAI NOFORMĒJOT TO OMNIVA TĪMEKĻVIETNĒ?

Mans Rimi naudu iespējams uzkrāt tikai par tiem sūtījumiem, kas tiek reģistrēti mana.omniva.lv. Ja sūtījumu noformēsi pie pakomāta vai pa tiešo Omniva tīmekļvietnē, Mans Rimi nauda netiks piešķirta.

VAI ŠIS PIEDĀVĀJUMS ATTIECAS ARĪ UZ SŪTĪJUMIEM AR KURJERU UN SŪTĪJUMIEM UZ CITĀM VALSTĪM?

Mans Rimi naudu 20 centu apjomā par katru sūtījumu saņemsi par visiem pakalpojumiem, kas pieejami vietnē mana.omniva.lv.

VAI VIENLAICĪGI VARĒŠU IZMANTOT ARĪ OMNIVA ATLAIŽU KODUS?

Jā, arī akciju kodi, kas sniedz tiešu atlaidi, darbosies kopā ar Mans Rimi piedāvājumu. Tas nozīmē, ka, noformējot sūtījumu, tev ir iespēja gan saņemt tiešu atlaidi, gan arī uzkrāt Mans Rimi naudu 20 centu apjomā par katru sūtījumu, kas noformēts mana.omniva.lv.

VAI MANA.OMNIVA.LV UZKRĀTO MANS RIMI NAUDU VARU IZMANTOT NĀKAMO SŪTĪJUMU APMAKSAI?

Uzkrāto Mans Rimi naudu vari izmantot, tikai norēķinoties par pirkumiem Rimi veikalos. Mans Rimi naudu nav iespējams izmantot, veicot norēķinus mana.omniva.lv. Apskati Rimi Lojalitātes programmas noteikumus šeit.

VAI VARU NORĀDĪT ARĪ CITAS MANS RIMI KARTES NUMURU?

Aicinām norādīt savas Mans Rimi kartes numuru, jo tādējādi saņemsi Mans Rimi kartes naudu savā Mans Rimi kontā. Norādot citas kartes numuru, uzkrājumu saņems attiecīgās kartes īpašnieks.

KĀ RĪKOTIES, JA ESMU PAMANĪJIS NEGODĪGU RĪCĪBU VAI AIZDOMĪGAS DARBĪBAS, KAS SAISTĪTAS AR MANA.OMNIVA.LV SNIEGTO IESPĒJU SAŅEMT MANS RIMI NAUDU?

Ja pamani jebkādas aizdomīgas darbības, kas varētu būt saistītas ar krāpnieciskiem darījumiem un citām krāpnieciskām shēmām, nekavējoties ziņo par to Omniva Klientu atbalsta centram pa tālruni +371 27042424 vai e-pastu info@omniva.lv.