Aprilli kõige ahvatlevama otseposti saatis Clean Kitchen

Aprillis võitis Omniva poolt välja antava kuu parima otsepostituse tiitli ettevõte Clean Kitchen, kes toimetab inimesteni toidukaste, mille abil saab koduköögis valmistada tervislikke ja restoranitasemel roogasid.

,,Clean Kitcheni otsepostitus jäi silma kena kujunduse ja selge sõnumi poolest – teenust tutvustati isuäratavate piltide ja konkreetsete argumentidega, mis kodukokkasid innustada võiksid,’’ selgitas Omniva reklaamlahenduste juht Kristi Purge otseposti edu. ,,On tervitatav, et niisuguseid uuenduslikke teenuseid reklaamitakse üha enam otsepostiga, sest selle soodne kontaktihind muudab kanali veebireklaamile heaks kaaslaseks, mille abil sihtrühmale vahetut emotsiooni edasi anda ja meelde jääda,’’ lisas Purge. Lisaks on aprilli parim otsepost nutikalt üles ehitatud ka seetõttu, et kasutati sooduskoodi, millega saab hiljem mõõta piirkondliku reklaami efektiivsust.

Clean Kitcheni esindaja Helen Lukk ütles, et otsepostituse eesmärk oli huvi tekitamine uue teenuse vastu Peetri piirkonnas ja kohalike inimeste teadlikkuse tõstmine. „ Otseposti kasuks otsustasime seetõttu, et tahtsime lisaks sotsiaalmeediale katsetada ka teisi turunduskanaleid. Otsepost tundus tore viis, kuidas kliendini jõuda. Tänaseks on mitmed huvilised sooduskoodi ka kasutanud ning oma esimese tellimuse meilt teinud, kuid usume, et mõju oli tegelikult ka kaudne ja seda mõõta ei saa,’’ ütles Lukk.

Aprilli parima otseposti auhinnaga tunnustame lisaks Clean Kitcheni tiimile ka nende partnerit, reklaamagentuuri DDB, kes voldiku kujundas. Hindamise aluseks võtab Omniva otseposti efektse disaini, silmatorkava sõnumi ja lahenduse sobivuse otseposti formaadiga.

Aprillis kasutas otseposti kanalit 86 klienti, kes saatsid 205 erinevat otseposti materjali.