pakopats.lv – jauns palīgs drošai sūtījuma iepakošanai

Pakopats.lv ir Omniva interneta veikals, kurā iespējams iegādāties gan drošai sūtījumu transportēšanai atbilstošus materiālus (aploksnes, skapīšu izmēriem piemērotas kastes, plēves, pildmateriālus), gan arī termoprinterus un termouzlīmes adrešu karšu sagatavošanai.

Iepērcies un ar kodu “PAKOPATSsaņem bezmaksas piegādi uz visiem Omniva pakomatiem Latvijā! Akcija spēkā līdz 11.06.2021.

IEPAKOŠANAS MATERIĀLA IZVĒLE

Iepakošanas materiālu izvēle atkarīga no sūtījuma izmēra, formas un svara. Visdrošākie iepakojumi ir kartona kastes un polsterētas aploksnes. Iepakojumam atļauti šādi materiāli: gofrēts kartons, plastmasas folija, kraftpapīrs, ciešs plastmasas iepakojums un citi aizsargājoši un polsterējuma materiāli. Iepakojumam vienmēr jābūt aizlīmētam ar līmlenti vai aizsietam ar auklu.

Vietnē pakopats.lv pieejami populārākie iepakošanas materiāli:

  • kartona kastes, kas piemērotas Omniva pakomātu skapīšu izmēriem (S, M vai L izmērs);
  • aploksnes – gan burbuļplēves aploksnes, gan plēves vai papīra aploksnes, kurās ērti iepakot mazāka izmēra preces,
  • sūtījuma aizdarīšanas un nostiprināšanas materiāli.

IEPAKOJUMA IZMĒRA IZVĒLE

Iepakojuma izmēram jābūt atbilstošam sūtāmā priekšmeta izmēram. Iepakojumam vienmēr ir jāaptver viss sūtījums – nedrīkst būt nenostiprinātas vai vaļējas malas vai stūri. 

  • Izvēloties pārāk mazu iepakojumu, transportēšanas laikā tas var atvērties un sūtījums var izkrist un sabojāties. Tāpat tas var sagādāt neērtības preces saņēmējam.
  • Pārāk lielā iepakojumā sūtījuma saturs transportēšanas laikā var pārvietoties un tikt sabojāts, tādēļ šādos gadījumos sūtījuma satura fiksēšanai iesakām izmantot atbilstošu pildmateriālu.

Iepakojumam jābūt vismaz 2 cm x 9 cm x 14 cm, jo transportēšanas laikā tiek izmantoti šūnveida konteineri, no kuriem pārāk mazi sūtījumi var izslīdēt. Ja vēlaties nosūtīt ļoti mazu priekšmetu, labāk izvēlēties lielāku iepakojumu un izmantot pildmateriālu.

Sūtījuma maksimālais izmērs, kas var ietilpt L izmēra skapītī, ir 39 cm x 38 cm x 64 cm. Ja sūtījuma iepakojums pārsniedz atļautos izmērus, iesakām to pārpakot mazākā iepakojumā vai izvēlēties atbilstošu kurjerpiegādi. Nekādā gadījumā nevajadzētu mēģināt sūtījumu ievietot skapītī ar spēku – tas var ne tikai sabojāt sūtījumu, bet arī apdraudēt tā nonākšanu galamērķī.

Vietnē pakopats.lv klientu ērtībām ir iespējams iegādāties skapīšu izmēriem piemērotas kartona kastes – S, M vai L izmērā.

PILDMATERIĀLA IZMANTOŠANA

Pildmateriālu ieteicams izvēlēties trausliem sūtījumiem, kā arī gadījumos, kad nosūtāmā prece brīvi pārvietojas iepakojuma iekšpusē.

Trausli sūtījumi jāiepako ar pildmateriālu, lai pasargātu trauslās vienības no bojājumiem, kas varētu rasties transportēšanas laikā. Trauslām vienībām obligāti jābūt pievienotam papildu pakalpojumam TRAUSLS, kas garantē manuālu šķirošanu.

Vietnē pakopats.lv pieejami dažādi pildmateriāli – burbuļplēves, piepūšami aizsardzības maisi, kartona aizsardzības stūrīši.

ADREŠU KARTES

Ne mazāk svarīgs nosacījums veiksmīgai preces nogādāšanai līdz adresātam ir pareiza adrešu kartes fiksēšana uz iepakojuma un pārliecināšanās, ka norādītā kontaktinformācija ir pareiza. Tādēļ vienmēr pievērsiet uzmanību adrešu kartei:

  • vai nav pieļauta kļūda saņēmēja tālruņa numurā un pakomāta adresē;
  • vai adrešu karte pie iepakojuma ir labi pielīmējusies;
  • adrešu kartes svītru kodam ir jābūt taisnā plaknē – nedrīkst būt liekumi.

Vietnē pakopats.lv iespējams iegādāties arī termoprinterus un termouzlīmes adrešu karšu sagatavošanai.