Registreeri tarned mugavalt Maksekeskuse mooduliga

Kuldar Kullasepp

Maksekeskus AS äriarendus ja turundus

Maksekeskus on Eesti juhtiv makselahenduste pakkuja juba ligemale kümme aastat. Lisaks e-äri vajadusi katvatele makselahendustele pakub liidestuse võimalusi ka tarnete registreerimiseks Omniva süsteemidesse. Makse+Tarne kaotab vajaduse eraldi moodulite/pluginate paigaldamiseks või iseteeninduskeskkonnas saadetiste käsitsi registreerimiseks.

Mugavus koos efektiivsusega

E-poe loomine ja haldamine on keeruline ja aeganõudev ettevõtmine. Tihedas konkurentsis on aga väga oluline mitte ainult vastata kliendi ootustele vaid neid ka ületada. Tänane e-poes ostleja soovib tellitud kauba saada kätte võimalikult kiiresti, üldjuhul kahe-kolme päevaga. Seega tellimuse saanuna tuleb kaupmehel ostud võimalikult kiirelt välja saata.

Pakiautomaadiusku eestlased tellivad suure osa ostudest just nimelt endale sobivasse pakiautomaati

Meenutuseks, 70% e-ostudest tellitakse just pakiautomaati. See tähendab, et kõigi Maksekeskuse mooduli funktsioonide kasutamine hõlbustab märkimisväärselt klientidele kauba väljastamist ja e-poe haldamisega seotud igapäevaseid tegevusi.

Maksekeskuse enda arendatud moodulitega on võimalik ostud pärast tellimuse kinnitamist ühe nupuvajutusega registreerida Omniva süsteemi, luua pakikaardid ja need mugavalt välja printida. Ei jää muud üle kui pakk välja saata. Ajaline sääst ja mugavus loovad siin märkimisväärse eelise, mida Maksekeskuse kliendid üha kõrgemalt hindavad.

Saadaval levinud platvormidele

Tarneliidestusi saab kasutada Maksekeskuse moodulitega, mis on saadaval WooCommerce, Shopify, Magento 2, OpenCart ja PrestaShop platvormidele. Teiste arendajate loodud moodulid tarnete registreerimist ei võimalda. Pärast mooduli paigaldamist tuleb tarne mooduli seadistustes üles seada ja edasine toimub praktiliselt automaatselt.

Pärast edukat seadistamist ilmub e-poes tarne meetodite alla Omniva pakiautomaatide nimekiri. Vajadusel kuvatakse lisaks Eesti pakiautomaatidele ka nimekiri Lätis ja Leedus asuvatest pakiautomaatidest. Samuti saab e-poes pakkuda kauba kättesaamist Omniva kulleriga.

Teenuse kasutusele võtuks on vaja tarnefirmad moodulis seadistada. Täpsed juhised leiad siit: WooCommerce, Shopify, Magento, PrestaShop, OpenCart.

Maksekeskuse tarneliidestused on pidevas arendamises pakkumaks klientidele lahendusi, mis hõlbustavad e-poe haldamist ja arendamist ning mis aitavad vastata ka e-poe klientide ootustele.

Loe täpsemalt Maksekeskuse Makse+Tarne teenusest