K-rauta kutsus septembri parima otsepostiga kõiki koju tagasi

Kui enamus kaupmehi annavad septembris märku, et aeg on tagasi kooli minna, siis K-Rauta võitis kuu parima otseposti tiitli reklaamlehege, mille pealkirjaks oli ,,Tagasi koju!’’.

,,Oli huvitav näha, kuidas nutikas mäng sõnadega ja kirjudes toonides sügisene kujundus oli saanud põhjamaiselt minimalistliku vormi – see mõjus värskendavalt nii silmadele kui meelele,’’ võttis Omniva reklaamlahenduste juht Kristi Purge žürii hinnangu kokku. Purge sõnul sobis otseposti teostus kampaania ideega suurepäraselt kokku ning andis inspiratsiooni kõigile otseposti saajatele, kuidas tubaseks hooajaks kodu hubaseks muuta.

K-rauta turundusjuht Maria Martin ütles, et septembri kliendileht töötas hästi ja täitis seatud eesmärgid. Lisaks märkis ta, et nende sektoris on otsepostil reklaamkanalina tähtis roll. ,,Ehitustarvete- ja kodukaupade müügiga tegelevate ettevõttete seas on otsepost vajalik ning oluline kanal,’’ selgitas Martin. Seda kinnitavad ka otseposti märgatavuse uuringud, kus lisaks toidukaupluste reklaamlehtedele oodatakse enim just aiandus-, ehitus- ja tööriistapoodide otsepostitusi.

Septembri parima otseposti auhinnaga tunnustatakse lisaks K-rauta tiimile ka nende partnereid – agentuur HAVAS CREATIVE VILNIUS ning fotograaf Tomas Kauneckas (LTU). Tasub märkida, et sama visuaaliga materjale kasutati lisaks Eestile ka Lätis ja Leedus. Kuu parima otseposti valimisel võtab Omniva arvesse otseposti efektset disaini, silmatorkavat sõnumit ja lahenduse sobivust otseposti formaadiga.

Septembris kasutas otseposti kanalit 114 klienti, kes saatsid 303 erinevat otseposti materjali.