Omniva pakalpojums "Trausls"

TOP 3 lietas, kas jāņem vērā nosūtot trauslu sūtījumu!

Vai Tev kādreiz ir nācies sūtīt trauslus priekšmetus, piemēram, stiklu, keramiku, elektroierīces vai kādu citu viegli plīstošu objektu? Omniva pret šādiem sūtījumiem attiecas ar īpašām rūpēm.

  1. Noformējot sūtījumu mana.omniva.lv, Tev ir iespēja izvēlēties saudzīgas apiešanās papildpakalpojumu “Trausls”, kas nodrošinās, ka sistēmā paciņa tiek atzīmēta kā trausla. Mums rūp visas paciņas, taču izvēloties šo papildpakalpojumu, mēs nodrošinām īpaši rūpīgu, manuālu paciņas apstrādi šķirošanas un transportēšanas laikā.

  1. Kā Omniva atpazīs trauslu paciņu? Ja esi izvēlējies izmantot šo papildpakalpojumu, atceries uzlīmēt uzlīmi “Trausls”, kas pieejama šeit. Šādu uzlīmi vari izdrukāt pats un ņem vērā, ka uzlīmi nav iespējams izprintēt uz vietas pie pakomāta. Īpaši svarīgi, lai uzlīme būtu viegli pamanāma, kā arī adrešu karte labi salasāma!
Omniva pakalpojums “Trausls”
  1. Svarīgi atcerēties, ka papildu pakalpojums “Trausls” neaizstāj rūpīgu iepakošanu. Līdz ar izvēlēto papildpakalpojumu, trauslo sūtījumu ir nepieciešams rūpīgi iepakot. Iepakojumam ir jāaizsargā sūtījuma saturs no bojājumiem, ko var izraisīt transportēšana. Izmanto burbuļu ietinamo plēvi, gofrētu kartonu, polsterējumu, iepakojuma kartonu vai papīru, lai Tava paciņa veiksmīgi sasniedz savu galamērķi!

Vairāk informācijas par papildpakalpojumu “Trausls” atradīsi ŠEIT.