Kā rīkoties, ja nesaņem SMS par piegādātu paciņu?

Ierasts Omniva pakomātu piegādes notiek vienas darba dienas laikā pēc pasūtījuma nodošanas Omniva vai sūtījuma ievietošanas pakomātā, taču reizēm tehnisku iemeslu dēļ saņēmējs var nesaņemt īsziņu par piegādātu paciņu. Kā rīkoties, ja esi pasūtījis paciņu un piegādes laika termiņš ir beidzies, taču vēl neesi saņēmis SMS par sūtījuma ierašanos pakomātā?

Iesākumā ir svarīgi sazināties ar nosūtītāju, lai pārliecinātos, ka paciņa tiešām ir nosūtīta. Jautā nosūtītājam Omniva pasūtījuma izsekošanas numuru, kuru vari ievadīt ŠEIT un noskaidrot savas paciņas atrašanās vietu. Iespējams, tā ir ceļā un vēl nav sasniegusi galamērķi!

Taču, ja ievadot pasūtījuma izsekošanas numuru redzi, ka tā ir sasniegusi galamērķi, bet neesi saņēmis īsziņu ar durvju kodu – nav iemesla uztraukties. Gadās, ka nosūtītājs vai saņēmējs ir kļūdījies, norādot nepareizu kontaktinformāciju. Ja nepieciešams saņemt atkārtotu īsziņu vai labot kontaktinformāciju, sazinies ar nosūtītāju. Tikai pēc nosūtītāja pieprasījuma Omniva klientu atbalsta centram , zvanot pa tālruni +371 27042424 vai rakstot e-pastā info@omniva.lv, ir iespējams veikt labojumus. Omniva klientu atbalsta centra darbinieki ar prieku palīdzēs atrast Tavu paciņu un parūpēsies par to, lai paciņa sasniegtu savu saņēmēju!

Atceries, ka atkārtoti nosūtīt SMS var tikai tad, kad zvani no sūtījumā norādītā telefona numura. Pretējā gadījumā Omniva klientu atbalsta centra darbinieki nevarēs identificēt Tevi kā attiecīgā sūtījuma saņēmēju.

Vienlaikus iesakām sūtījuma noformēšanas brīdī norādīt arī saņēmēja e-pasta adresi, lai paziņojums pienāktu gan SMS formātā, gan e-pastā. Ja regulāri nesaņem sūtījuma piegādes īsziņas, kaut arī pēc statusa pārbaudes redzi, ka tās ir izsūtītas – svarīgi pārliecināties, ka pie vainas nav kas cits. Piemēram, pārbaudīt vai nav bijis izslēgts telefons vai pārliecināties, ka telefonam pienāk īsziņas, sazinoties ar savu mobilo sakaru operatoru.