Kuidas muuta otsepost veel täpsemaks ja tähelepanu haaravamaks?

Kas soovid teha otsepostitust, aga pole kindel kogutud kliendiandmete õigsuses või soovid kõnetada täiesti uut sihtrühma? Pole probleemi, sest meie teeme nii andmete korrastamise kui ka uue andmebaasi väljavõtted ära sinu eest.

Andmebaaside korrastamine

Selleks, et reklaamsõnum jõuaks iga soovitud kliendini, tuleb enne otsepostituse tegemist korrastada aadressiandmetega kliendibaas. Pakume selle tarbeks spetsiaalset teenust, mille käigus võrdleme andmebaasi aadresse reaalsete aadressidega kuni korteri numbri täpsuseni. Aluseks võtame Maa-ameti aadressid. Tulemuseks on korrektne andmebaas, tänu millele jõuab otsepost täpselt õigete inimesteni.

Mida korrastuse käigus tehakse?     

  • Aadresskirjetes sisalduvad aadresskomponendid tõstetakse õigesse struktuuri, et muuta nende haldamine lihtsamaks.
  • Vigased aadressid eraldatakse korrektsetest.
  • Teostakse andmete kontroll, kas automaatselt või käsitsi.
  • Aadressidele lisatakse puuduvad, kuid postituse tegemiseks vajalikud komponendid.
  • Kontrollitakse aadressi olemasolu maja ja korteri täpsusega.
  • Tagastatakse korrastatud aadressbaas koos vigaste aadresskirjetega, kui neid ei õnnestunud parandada.

Andmebaaside koostamine postituseks

Selleks, et jõuda suurema hulga inimesteni, oleme abiks andmebaasi koostamisega. Näiteks saame selle koostada rahvastikuregistri põhjal või kui on soov saata otsepost ettevõtetele, siis paneme kokku soovitud parameetrite põhjal firmade andmebaasi. Seega soovitame julgelt pöörduda kliendihalduri poole või kirjutada aadressil ariklient@omniva.ee, olenemata sellest, kas soovite kõnetada kõiki Tartumaa kaubandusettevõtteid või Kuressaares elavaid väikeste lastega peresid.

Printteenused

Kui korrektsed andmed on olemas, siis jääb üle ainult reklaammaterjal valmis toota. Lisaks trükiste tootmisele pakume ka nende ümbrikustamist ja pealetrükiga ümbriku võimalust, mis muudavad saadetava sõnumi privaatsemaks ja personaliseeritumaks. Ümbrikule saab lisada ka eelistatava pöördumise või logo. Aadressiga reklaami puhul saab kataloogi või ajakirja adresseerida aadresskleepsuga. Samuti pakume kataloogi või ajakirja insertimist väiksemate reklaamflaierite (lisainfo, pakkumised, promo) või tootenäidistega.

Personaalset pakkumist reklaamposti lisateenustele küsi äriklienditoelt aadressil ariklient@omniva.ee või otse oma kliendihaldurilt.