Pakomāts neizdrukā adrešu karti. Vai ir iemesls uztraukties?

Diemžēl reizēm nākas saskarties ar gadījumiem, kad, noformējot sūtījumu, pakomāts neizdrukā adrešu karti. Lielākoties pie vainas ir papīra beigšanās, taču mēdz gadīties arī printera tehniska kļūda. Vai šādā gadījumā ir pamats uztraukumam?

Lai cik pārsteidzoši tas arī nebūtu – šajos retajos gadījumos, kad adrešu karte nav izdrukājusies, taču Tu esi pārliecinājies, ka pakomātā ievadītie dati ir pareizi un tie ir apstiprināti ar pogu „Apstiprināt“, sūtījumu pakomātā vari ievietot arī bez adrešu kartes – un tas joprojām sasniegs savu saņēmēju! Visa informācija par paciņu tiek sasaistīta ar attiecīgo pakomāta skapīti un tiek saglabāta pakomāta sistēmā.

Tas ir iespējams, jo ikdienā Omniva kurjeri, apkalpojot pakomātus un izņemot sūtījumus no pakomāta, noskenē ikvienu sūtījumu. Kad kurjers konstatē, ka uz sūtījuma nav pielīmēta adrešu karte, kurjers pēc sistēmā ievadītajiem datiem to izdrukā un uzlīmē uz sūtījuma, tādā veidā nodrošinot sūtījuma piegādi. Tāpēc, ja Tev gadās šāda situācija – uztraukumam nav pamata!