Kuu parim otsepost pakkus aastast krõbekana varu

Märtsi parima otsepostiga kutsus KFC Jõhvi ja ümberkaudsete piirkondade elanikke uue kohaliku restorani avamisele. Kogukonna kõnetamiseks võeti kasutusele ahvatlev pakkumine ja visuaal, mis ei jäta kedagi külmaks.

Omniva reklaami teenusejuhi Kristi Purge sõnul jäi KFC flaier otseposti žüriile silma oma disaini ning pakkumise poolest. ,,Isuäratava toidu pildid kõnetavad alati ja kui seal juures on veel pakkumine, et inimestel on võimalik võita tasuta kana terveks aastaks, siis see jääb postkastis kindlasti silma,’’ ütles Purge. Lisaks märkis žürii ära, et tegu on KFC poolt hästi läbi mõeldud teostusega, sest sihtrühmas olevaid elanikke kõnetatakse nii eesti- kui vene keeles.

KFC turundusjuht Anett Kutti ütles, et otseposti eesmärk oli tutvustada kohalikule kogukonnale Jõhvi KFC avamiskampaania sisu. Kutti sõnul valiti kampaaniasõnumiks „Võida aastaks tasuta kana“, sest see tundus piisavalt unikaalne, et pälvida inimeste tähelepanu. ,,Lisasime flaierile selge üleskutse Jõhvi ja ümberkaudsete piirkondade elanikele, et nad on oodatud proovima meie kuulsat krõbekana,’’ selgitas Kutti otseposti idee tagamaid ning lisas, et sama kujundust kasutati ka teistes kanalites, et hoida ühtset stiili – selge sõnum ja puhas visuaal isutekitava kanaämbriga.

Kuu parima otseposti auhinnaga tunnustab Omniva KFC-d ja nende partnereid agentuurist Sweep, kes vastutasid kujunduse loomise eest. Hindamise aluseks võeti otseposti efektne disain, silmatorkav sõnum ja lahenduse sobivus reklaami formaadiga. Märtsis kasutas otseposti kanalit 90 klienti, kes saatsid 226 erinevat otseposti materjali.