Kā saņemt savu sūtījumu vēl ātrāk?

Vai zināji, ka, nosūtot paciņu, Tu vari ietekmēt tās piegādes laiku?

Tas ir iespējams, ievietojot sūtījumu pakomātā pirms pakomāta apkalpošanas laika.  Omniva pakomāti tiek apkalpoti no pirmdienas līdz sestdienai, neskaitot svētku dienas. Ar pakomāta apkalpošanas laiku vari iepazīties tabulā ŠEIT, kā arī tas ir redzams uz pakomāta ekrāna.

Kā tas darbojas?

Sūtījumi, kas tiek nosūtīti no viena pakomāta uz citu pakomātu, galamērķī nonāk nākamajā dienā. Taču ņem vērā, ka, ja sūtījumu ievietosi pakomātā sestdien PĒC pakomāta iztukšošanas laika, tas galamērķī nonāks otrdien. Savukārt sūtījums, kas pakomātā ievietots sestdien LĪDZ iztukšošanas laikam, galamērķī nonāks pirmdien.

Piemērs: ja Ādažos ievietosi savu sūtījumu pakomātā sestdien pēc plkst. 13:00, tas tiks piegādāts otrdien, taču, ja pirms plkst. 13:00, tad dienu ātrāk – pirmdien.

Omniva komanda nemitīgi strādā pie servisa kvalitātes uzlabošanas, rūpējoties par ātru un kvalitatīvu preču piegādi. 2022. gada pirmajā pusgadā 98% sūtījumi tika piegādāti nākamajā dienā. Nenozīmīgi piegāžu kavējumi var veidoties uz noslogotākajiem pakomātiem un nepareiza sūtījuma iepakojuma dēļ. To vietā aicinām izvēlēties jaunākos pakomātus, kas nesen papildinājuši mūsu tīklu un izvēlēties pareiza izmēra sūtījuma iepakojumu