Augusti parim otsepost kutsus õppeaastale stiilselt vastu astuma

Septembri algus tähistab ikka uue ja värske algust. Rammestav suveunelus on läbi saanud, lapsed on kooli läinud ja ka suurematel ootavad ees uued algused. Selle valguses on hea meel teatada, et augusti parima otseposti võitjaks on ilusalong MAKE YOUR ID. 

Uutele algustele soovitakse ikka vastu minna julgelt ja enesekindlalt, mida sageli aitab saavutada välimuse värskendamine. Õiget ajaakent tabanud MAKE YOUR ID ilusalong kutsus oma reklaampostitusega juuksurisse, et erinevas vanuses koolilapsed saaksid õppeaastat alustada viisaka ja moeka soenguga. 

Otseposte hinnanud žürii iseloomustab ilusalongi reklaampostitust kui eeskujulikku ja eesmärgipärast sooritust. “Visuaali on hoitud minimalistlikuna, mis laseb kõneleda peamisel – selgel sõnumil ja lisainformatsioonil. Vaataja haarab koheselt vajaliku ning edasise info leidmine on hõlbustatud juurde lisatud QR-koodiga. Kuna kogu sõnumlikkus ja visuaal kõnelevad just noorema sihtrühmaga, on ka otseposti juures olev sooduspakkumine loogiliselt just sellele vanusele kehtiv,” ütleb Omniva reklaami teenusejuhi Kristi Purge. “Kuigi võiks mõelda, et otsepostiga noort sihtrühma tabada on vale, siis tegelikult on tegu just targa sammuga, sest laste juuksuriskäike organiseerivad tihtipeale just vanemad, kellele selline argine pakkumine igati kasuks tuleb” lisab Purge. 

“Reklaami visuaali ja idee lõi meie Viru Keskuse salongi juhataja. Meie juuksurid lõid modellidele lõikused ja soengute kujutised, mille saatsime koostööpartnerile monteerimiseks. Reklaami eesmärk oli teavitada kohalikke elanikke meie salongist Viru Keskuses, et pakkuda neile kvaliteetset teenust enne kooliaasta algust. Kasutasime info levitamiseks ka oma infokanaleid – Facebooki, Instagrami ja e-posti. Paraku ei saanud me pakutud teenuse kohta küll oodatud tagasisidet, aga põhieesmärk kohalike elanike teavitamisest meie salongist Viru Keskuses on täidetud,” sõnab MAKE YOUR ID salongi juhataja Angelika Ivashina.

Kuu parima otseposti auhinnaga tunnustame MAKE YOUR ID ilusalongi ja nende partnereid, kes vastutasid kujunduse ja sõnumi loomise eest. Hindamise aluseks võeti otseposti efektne disain, silmatorkav sõnum ja lahenduse sobivus reklaami formaadiga. Augustikuus kasutas otseposti kanalit 81 klienti, kes saatsid 214 erinevat otseposti materjali.