Septembri parim otsepost püüdis pilke ja pakkus lisandväärtust

Sügis tähistab uue hooaja algust, mis omakorda toob kaasa mitmed kampaaniad, eripakkumised ja uued tulijad. See on aeg, kus reklaamid saavad uue hoo ja tähenduse. Selles valguses teeme teatavaks septembri kuu parima otseposti, mille on seekord pälvinud Stroomi Keskus. 

Žürii hinnangul oli sellekuine otsepost sihtrühma ootuseid igakülgselt rahuldav. “Stroomi keskuse otseposti näol on tegu pilkupüüdva lahendusega – stiilne, minimalistlik ja ajakohane. Lisandväärtust annavad erinevate pakkujate kupongid, et otseposti saaja saaks erinevaid häid pakkumisi piiluda. Otsepost on informatiivne, kuid visuaal on sellest hoolimata puhas ega ole silmale liiga kirju. Kogu lahendus kutsub uurima, mis täidab seega täit otseposti eesmärki,” kirjeldab žürii otsust Omniva reklaami teenusejuhi Kristi Purge.

“Kuna oktoobri trükis jõudis alles postkastidesse, on selle mõju veel vara kommenteerida, kuid sama tüüpi trükise tegime ka aprillis ja see täitis ilusti oma eesmärki – Stroomi Keskuse külastatavus suurenes ja inimesed tundsid huvi trükises olnud pakkumiste vastu. Mõnel kliendil oli lausa reklaam kaasas, et ei unustaks ära, mida poest peab vaatama. Otseposti kasutab Stroomi Keskus mõnel korral aastas, et olla oma reklaamidega erinevates kanalites. Oleme aru saanud, et erinevad  inimesed tarbivad reklaami erinevate kanalite kaudu. Meie jaoks on mõnel korral aastas otseposti kasutamine väga eesmärgipärane ja tõhus lahendus. Kujundused oleme ise mõelnud välja koos Stroomi Keskuse juhtkonnaga jätkates keskuse olemasolevat stiili, asjakohasust ja lihtsust. Lihtsust eelkõige sellepärast, et Stroomi Keskuse trükised on kakskeelsed ja peavad olema peale vaadates kohe arusaadavad,” kirjeldab otseposti tagamaid Stroomi Keskuse turundusjuht Eili Pihlak.

Kuu parima otseposti auhinnaga tunnustame Kantauro OÜ-d, kes vastutas kujunduse ja sõnumi loomise eest. Hindamise aluseks võeti otseposti efektne disain, silmatorkav sõnum ja lahenduse sobivus reklaami formaadiga. Septembrikuus kasutas otseposti kanalit 88 klienti, kes saatsid 251 erinevat otseposti materjali.