Ärikingituseks laulupeo juubeliaasta margitooted

Laulupeo 150. juubeliaasta puhul annab Omniva välja erilise margitoodete seeria. Eesti laulupeokultuuri ja rahvustraditsioone illustreerivad tooted sobivad suurepäraselt kinkimiseks koostööpartneritele, klientidele või töötajatele.

Seeria koosneb puuvillasele materjalile trükitud laulvast postmargiplokist, samast tootest kinkekarbis ning Laulupeo juubeliaasta margiga ümbrikust, mida ehib Eesti Panga poolt välja antud 2-eurone Laulupeo mälestusmünt.

Postmargiplokil Laulupidu 150 on kujutatud meie kõigi jaoks tuttavat Tallinna Lauluväljakut. See koht on sümbol, mida teab iga eestlane – Lauluväljak on mänginud olulist rolli meie riigi taasiseseisvumisel ja kultuuri kandmisel. Postmargiploki linasest ja villasest kangast põhi on inspireeritud meie rahvariietest.

Eestlased on laulurahvas ja seetõttu on igaühel võimalik oma nutiseadmega margipilti skaneerida ja Cee app rakenduse abil kuulata ühte populaarseimat Laulupeo laulu – Lydia Koidula „Mu isamaa on minu arm“. Ükskõik millises maailma paigas ja tervelt aasta aega! Seega on see suurepärane kingitus ka koostööpartneritele välismaal, mille abil tutvustada  Eesti laulupeo traditsiooni läbi heli ja pildi.

Margiploki tiraaž on 20 000 tk. Tiraažist 2500 tk on kinkekarpides ja 2500 tk koos Laulupeo mälestusmündiga ümbrikel. Väljaande kujundaja on kunstnik Indrek Ilves.

Laulupeo postmargitooteid on võimalik ette tellida Omniva e-poes http://pood.omniva.ee/laulupidu. Margitooted ilmuvad 5. juulil, ette tellitud kauba saadame telljatele 8. juulil.

Laulev postmark Laulupidu 150
Hind:10 €
Laulev ja puuvillasele materjalile trükitud postmargiplokk Laulupidu 150

Laulupidu_margiplokk

 

Laulev postmark Laulupidu 150  kinkekarbis
Hind 15 €
Laulev puuvillasele materjalile trükitud postmargiplokk Laulupidu 150 kasevineerist kinkekarbis.

Laulupidu_margiplokk_kinkekarbis

 

Laulupidu 150 postmargi ja mündiga ümbrik
Hind: 15 €
Laulupeo juubeliaasta margiplokiga ümbrik koos Eesti Panga poolt välja antud Laulupeo 2-eurose mälestusmündiga.

Laulupidu_margiploki_mündiga_ümbrik.jpg