Juuni parim otsepost kõnetas oskuslikult kõiki suvitajaid

Omniva valis juunikuu parimaks otsepostituseks Eesti suurima jaekaubanduse grupi Coop reklaamilehe, kus tutvustati Eestis puhkamisele ja ringi reisimisele üles ehitatud kampaaniat.

Omniva reklaamlahenduste juhi Kristi Purge sõnul paistis Coopi otsepostitus silma oma hooajalise pildikeele ja positiivsete emotsioonidega, mis sobivad suurepäraselt suvisesse puhkuste perioodi, mil inimesed Eestis ringi reisivad. ,,Coopi üks tugevus on kindlasti nende ulatuslik poodide võrgustik ning juunis ilmunud reklaamleht ja ettevõtte kampaania kommunikeerisid seda nende klientidele väga oskuslikult,’’ ütles Purge.

Coopi Eesti Keskühistu turundusjuhi Kaili Kahli sõnul valmisid kõik otseposti kujundused majasiseselt. ,,See kujundus on ühtlasi meie suvekampaania reklaam, millega kutsume inimesi Coopi kauplusi külastama ning loosis osalema, sest Eestis puhates ja ringi reisides on lähim ostukoht ikka Coop. Ostes suvel Coopi kliendikaardiga vähemalt 10 erinevas Coopi kaupluses, saab osaleda automaatselt robottolmuimeja loosis,’’ kirjeldas Kahl ettevõtte suvist reklaamlehte ja kampaania ideed.

Kuu parima otseposti auhinna eesmärk on tunnustada ettevõtet ja otseposti valmimise taga seisvat meeskonda. Hindamise aluseks võtab Omniva otseposti efektse disaini, silmatorkava sõnumi ja lahenduse sobivuse otseposti.

Juunis kasutas otseposti kanalit 80 klienti, kes saatsid 189 erinevat otseposti materjali.